Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire szeretn...

Normális, hogy ennyire szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legnagyobb vágyam egy gyerek, akit mindennél jobban szerethetnék és gondoskodhatnék róla. Sokszol eljátszom a gondolattal, hogy terhes vagyok, illetve ha sokat eszek és food-babym lesz, szintén.

Tisztában vagyok vele, hogy nem tudnék gondoskodni egy gyerekről. Az ország egyik legjobb gimijébe járok és elég jó tanuló vagyok, orvosira készülök, nem szeretnék kimaradni.

Hozzátenném, 11-12 éves koromig babáztam, minden álló nap😂

Volt valaki hasonló helyzetben? Tanácsok?


17/L



2022. jún. 23. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
ebben a korban nekem is minden vagyam egy gyerek volt. szerencsere nem voltam hulye, nem lett gyerek, egyetemre mentem. most 30 vagyok, es teljesen elmult a vagy. a kozeljovoben nem is akarok szulni, lehet soha
2022. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 23. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!