Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves gyerkőccel autóztatok...

2 éves gyerkőccel autóztatok hosszabb útra pl. olasz Adriához?

Figyelt kérdés

Azt olvastam kb. 7 óra az út...

Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok: hogy lehet könnyebbé tenni a hosszú utat, milyen a tengerparton a gyerkőccel, szálloda vagy apartman.

Bármilyen info jöhet, csak tervezgetünk, nincs semmi konkrét.

Előre is nagyon köszönöm.


2022. jún. 26. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi horvátországba split közelébe mentünk 10 hónapos gyerekkel. Főleg aludt a kocsiban. Többször álltunk meg, pelenka csere és egyebek miatt, de jól viselte.
2022. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok, bocsi látom van még kérdés :D

Apartmanban voltunk, imádta a tengert. Szerintem szállodában is ellett volna, neki ez szerintem nagyon mindegy volt. Nekünk árban kényelmesebb volt az apartman, bár tény, hogy így járni kellett beávásrolni, főzni, de nem volt vészes.

2022. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.5 évessel Kolozsvárra 6-7 ora volt, nagyon ki se szálltunk mozogni, bírta. Visszafelé este 6kor indultunk, éjfélre értünk haza, de nem aludt végig, kiszállt velünk kajálni a magyar határon. Akkor se bolt gond, nézelődött, elvolt. Az ülése előrefelé nézett amúgy.
2022. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

1,5 évessel voltunk Horvátországban


Akkor kezdett szobatiszta lenni. Éjjel indultunk (az alvó gyereket tettük be a kocsiba, egy picit magához tért de vissza is aludt. 6körül ébredt, akkir megáltunk pisilni reggelizni.

Apartmanban voltunk

Nem kem kényelmesebb mert nincs megszabbva a reggeli idő stb. Jobban szeretem a korlátlanságát.

Nem gond ha egy doboz fagyit beviszek hasonlók

Sokan mondták h kapcsoljak mesét a kocsiban a gyereknek, de az enyém hányingert kap ha mesézik mozgó járműbr

2022. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

2 évesen voltunk 6 órás úton.

Jól bírta, matricázitt, mágneses rajztáblára rajzolt, nézelődőtt, cumizott 🤣

Már várom a második babát, decemberben születik, S tervezzük már a jövő nyaralást is autóval - Spanyolország - szerintem hozzá lehet szoktatni őket :)

Idén még leugrunk horvátországba is.

2022. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!