Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érzitek amiatt rosszul...

Nem érzitek amiatt rosszul magatokat, hogy megfosztjátok anyukátokat az unokázàs lehetőségétől?

Figyelt kérdés
Párommal úgy döntöttünk nem szeretnénk gyereket vàllalni.Nem is fogunk csak azért, de kicsit bànt a dolog hogy megfosztom az unokától, mikor tudom hogy nagyon szeretné.

2022. jún. 26. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hál isten anyám sem zaklat az unoka dologgal, szerinte is inkább jobb döntés nem gyereket vállalni. Ő is elég negatívan látja a jövőt. Anyósnak meg már van egy unokája, így ő sem nyomatja a témát. Apám, após se, őket eleve nem nagyon érdekli szerintem.
2022. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére van saját élete, szóval nem ez az egyetlen dolog, amivel le tudja foglalni majd magát. Azért sosem vállalnék gyerekeket. Egyébként meg ha nem vállalsz gyereket, sokkal jobban tudod gondozni idős korában, ha igényli. Szóval ilyen téren még jobb is. Nyilván ha nem lesz gyerekem, nekem sem lesz unokám, de nem szorul össze a szívem a gondolatra. :)
2022. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!