Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy a legtöbb...

Igaz lehet, hogy a legtöbb férfi nem akar gyereket, igazából csak a nő miatt egyezik bele?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 16:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%

18

Talán azért,mert nem ez az álma?

A férfi azért dolgozik,hogy legyen egy yacht alatta,a nő pedig csak úgy oda megy.

Nem mindegy.

Nem csak a férfiaktól kell mindent elvárni,a férfiaknak is fontos hogy milyen a nő.

Nem csak az,hogy szép legyen.

2022. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem a legtöbb ffi azért nem akar házasodni, mert a legtöbb nő egy szál cigiért is megkapható, akkor minek venné komolyan.


Egy gyerek meg csak akadályozná a szórakozást meg hátrány minden téren.

2022. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
3%
Ma a legtöbb ffi álma sok pénz, jó kocsik, jó csajok, jó bulik meg a legújabb technikai kütyük. Aztán ha megöregszenek, akkor a halálos ágyukon mindig megbánják, hogy miért nem vállaltak utódot, de akkor már késő.
2022. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

Amikor összekerültünk a párommal, én úgy voltam, hogy nem akarok kifejezetten gyereket, de nem is utasítom el, akkor elég semlegesen álltam a témához.

A pásom (ö a férfi) mindjárt a kapcsolatunk elején megmodta, hogy nem akar gyereket, ezt minden további nélkül el tudtam fogadni.

Pár év után egyszerre eszébe jutott, hogy mégis szeretne gyereket, biztos abban, hogy a kapcsolatunknak nem fog ártani, elég stabil hozzá, viszont örülne, ha lenne közös gyerekünk is.

Idöközben lett kettö - ikrek:) -, (én nem lettem kényszerítve rá ), és tényleg örül is nekik.

Ebben az esetben egyértelmüen ö volt a kiváltó fél, nem én.

Másrészt a kapcsolatunk alakulásával ö is változott és rájött, hogy mégis más a hozzáállása, mint ahogy elötte gondolta.


Szóval az nem feltétlen biztos, amit elöre elgondol valaki, az emberek ahogy érettebbek lesznek, változnak belsöleg is és más lesz son mindenhez a hozzáállásuk. Viszont ha valaki megváltoztatja ilyen fontos témában a véleményét, azt feltétlen közölni kell a másikkal, hoyg ö is tudjon erre reagálni

2022. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem olyan pasinak nem szabad szülni, aki csak beleegyezett.

Abból lesz jó apa, aki nagyon akarta, de még az is sokszor a pokolba kívánja az egész gyereknevelést.

2022. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
24: így van! Mindenre meg kell érni és egy kapcsolat sem statikus, hanem jó esetben fejlődő, változó.
2022. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
8%
Én úgy gondolom, hogy ha vki megtalálja az igazit, attól általában szeretne s akar gyereket is. Kivéve persze, ha alapból utálja a gyerekeket.
2022. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
27%
"edgyezik"
2022. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség!
2022. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon kicsi magabiztossága van, ha a nőnek akar ennyire megfelelni, hogy legyen nője.
2022. júl. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!