Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nálatok előfordul,...

Anyukák, nálatok előfordul, hogy nem jut elegendő idő a mosogatásra, takarításra?

Figyelt kérdés
És csak "tűzoltást" végeztek?
2022. júl. 2. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindig vannak ilyen időszakok, de túl szoktunk lendülni rajta.
2022. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
2022. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Elő. Ezért imádom a mosogatógépem és a robotporszívóm és nem mellesleg a férjem, aki képes felnőtt emberhez méltóan házimunkát végezni, ha szükséges.
2022. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Á, dehogy. Soha.

Még mosogatógéppel sincs mindig minden elmosva.

2022. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mosogatással van problémám.Állandóan mosogatok és az a @urva mosogató állandóan tele van.
2022. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs olyan ahol ez nem fordul elô. De ehhez nem is kell feltètlen legyen kisgyerek.

Amugy igen, ott a fèrjem aki oda áll ha kell

2022. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A mosogatógép és a robotprszivo tényleg aranyat ér. Hirtelen nem is tudnám eldönteni, melyik a hasznosabb. A porszivot minden nap kötve küldöm egyszer a lakásban, ez biztosít egy alapvető tisztaságot, illetve a felszálló, polcokon, bútorokon levő por is kevesebb azóta nálunk.

Hihetetlen jó találmány.

2022. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk van mosogatógép, mopis robotporszívó, szárítógép, ezek nélkül minden nap armageddon lenne. De most terhességi rosszullétek miatt nem tudok egyenlőre semmit csinálni, 3 gyerek van, a férjem viszi az egész háztartást (bár kértem, hogy csak a minimumra törekedjen, de azért tisztességgel csinálja), és hát nap végén egy nagy zsákban visszaöntöm a gyerekszobába a cuccaikat, és inkább becsukom az ajtót....

Egyébként amikor nem voltam még terhes a gépek mellett napi kb 1,5-2 óra volt a ház, de délutánra már semmi látszatja nem volt, kivéve ha egy nap kimaradt, na akkor látszott a különbség.

2022. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

azért elmosogatni nem tart 10 percig

bírom az ilyen lusta anyákat

2022. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 9-es? Nekem csak a cumisüvegeket, meg a gyerek cuccait elmosogatni alaposan 10 perc. És akkor még nem főztem semmit, nem reggeliztünk, ebédeltünk, vacsoráztunk. Persze lehet egész nap ugyanabból a tányérból enni mindent, meg ha bent ebédel mindenki munkahelyen, iskolában óvodában, az más... de nem mindenki van ugyanabban a helyzetben.
2022. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!