Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nálatok előfordul,...

Anyukák, nálatok előfordul, hogy nem jut elegendő idő a mosogatásra, takarításra?

Figyelt kérdés
És csak "tűzoltást" végeztek?
2022. júl. 2. 07:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már gyerek előtt is utáltam a mosogatást, takarítást :D De hát kötelező rossz, amit az ember letud.

Nálunk van hogy elcsúszik, nem frusztrál.


Őszinte leszek mikor a kisbabánk végre elaludt, akkor inkább csinálunk egy popcornt és nézünk valami hülyeséget a férjemmel, minthogy bepótoljuk a takarítást :D Nálunk ez a prioritás. De ha a kislányom nappal jó passzban van és pihizik, akkor igyekszem felvenni a fonalat :) Ha rossz passzban van, akkor a férjem igyekszik alvásidőig pótolni. A lényeg, hogy az este már közös felnőtt program legyen.

2022. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Akkor én vagyok az egyetlen, aki elmosogat mindig, 3 gyerek van, egyedül vagyok velük. Naponta kell porszívóznom a hajak és morzsák miatt, a legkisebb gyermekem 1 éves, előszeretettel morzsolja szét a pufit és tépi szét a papírzsebkendőt...

Wc és fürdő takarítás heti 1-2x. Felmosni gyűlölök és nehezen is megoldható, ezért van hogy csak 2 hetente tudom rávenni magam. Mosni minden nap szoktam, ennyi emberre muszáj, mivel szárítógép is van, azonnal össze kell hajtogatni a ruhákat is, különben nem tudom berakni a következőt. És minden szárítás után ki kell takarítani a boholytalanítót is meg kiönteni a vizet. Főzni nem szoktam mert az 1 éves fiam torkaszakadtából üvölt és nem tudom semmivel lekötni ez idő alatt. 2x próbáltam meg, mindkétszer 2 óra ordítás volt, már vörös foltok voltak a fején, köszönöm ez nem éri meg nekem..

Ablakot soha nem pucoltam, panel hetediken biztos nem fogok felállni semmire, rettegek hogy kiesek, brutális tériszonyom van.

Szóval van ami totál rendben van, van ami meg annyira nem. De ez van, egyedül ennyire vagyok képes. Ha valakinek nem tetszik, lehet jönni segíteni.

2022. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!