Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul ilyen,vag...

Csilla6 kérdése:

Veletek is előfordul ilyen,vagy tényleg én nem érdemlem meg,hogy gyerekem van??

Figyelt kérdés

Én úgy szégyelem magam,de fel tud úgy húzni,hogy van mikor rákiabálok. 1 éves kis fiamra :(



Végtelen türelmű vagyok egyébként...de elszakad időnként a cérna,ha üvölt mert nem teheti amit szeretne (amit neki nem szabad) üvölt, ha nem mellette vagyok állandóan,ha felakar állni az etető székbe evés közben én pedig nem engedem.dobálja magát...pedig komolyan mondom ettől eltekintve egy áldás,olyan jó kisbaba, annyira bánt,hogy ilyen vagyok :(


2022. márc. 2. 15:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Az a dolgod, hogy szabályokat állíts fel neki. Neki ez lehet nem tetszik, de a saját biztonságát is szolgálja. Kiabálni pedig néha mindenki szokott a gyerekkel (vagy sajnos gyakran is). Semmi gond nincs veled.
2022. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
93%
Nem vagy rossz szülő.
2022. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
van a csaladban egy gyerek akirol azota kiderult hogy autista. minden egyes alkalommal mikor bekerult a kocsiba es az anyja/apja megprobalta bekapcsolni rajta a babauleshez tartozo biztonsagi ovet, ment a hiszti, a dobalas, az uvoltes. dehat kit erdekel hogy ez neki nem tetszik? ha baleseteznek, meghal ha nincs rajta az ov. ez nem vita targya, az ov be lesz kapcsolva, akar tetszik a gyereknek, akar nem. es meg sok ilyen van az eletben, amit lehet hogy nem szeretunk, de akkor is meg fog tortenni, akar tetszik akar nem. ez van
2022. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nincs veled gond! Mi az, hogy nem érdemled meg? (Megdolgoztál érte és még mennyit fogsz is érte dolgozni!!!:-))) NAGYON ARANYOS ANYUKA (gondolom?) VAGY!!!
2022. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkinel elszakad a cérna,ettől még nem vagy rossz anya.És megnyugtatlan egyedül se vagy.Lányom lassan 1éves és engem is kitud hozni a sodrombol.Ne aggodj.Igenis jo anya vagy attól független hogy neha rákiabálsz.

Egyebként nem ertem a 3as kommentjét minek ien ide?

2022. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
3/3.Nálunk azért annyira nem súlyos a helyzet. Pl autóban imád utazni. :) az etető székben, viszont kB 1 hete tanult meg fel állni és azóta, ezt akarja, ami mára már engem ki borított. +ha nem ülök mellette míg ő játszik már jön utánam, és üvölt.
2022. márc. 2. 15:36
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
azert, kedves 5, mert sok olyan dolog van ami lehet nem tetszik a gyereknek, de az akkor is ugy lesz ahogy. foleg olyan dolgok amik a gyerek biztonsagaval kapcsolatosak. nem allunk fel a szekben, nem huzzuk le a labast a tuzhelyrol, nem ulunk az autoban biztosagi ov nelkul, nem rohanunk ki a forgalmas utra. de tenyleg, bocs hogy hozzaszoltam, legkozelebb nem fordul elo
2022. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
4/6 köszönöm. Igen anyuka vagyok :) 29 éves, első gyermek.
2022. márc. 2. 15:44
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
7es nem erről van szó,mindenki tudja mit szabad mit nem de nem egy egyéves.Attól hogy ilyen korszaka van más gyerekének vagy bárkienek meg nem kel hogy autista legyen
2022. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de most vagyok itt először :) így nem tudom, hogy, hogyan is kell reagálnom egyes hozzá szóláshoz. De nem értek egyet az autista gyerek meg nevezesel. Hiszen annak számos oka lehet. És igen, én is úgy gondolom, hogy ebben a korban van, 12 hónapos 1hetes gyermekről beszélek. Amiért meg osztattom a gyermekemrol 1,2 dolgot.. Inkább magam miatt volt, mert rosszul érzem magam amiért rá kiabált, és haragszom magamra, mert félek nyomot hagy benne. Próbáltam, szépen de nem sikerült. Első gyermekem, így sokszor, sok mindenen tanácstalan is vagyok, tudjátok. De az, hogy autista lenne ki zárva!!!! És ez kicsit szíven ütött, mert meg ijesztettél. Tudjátok az első 3 hónapjában gyógytornászhoz jártunk mert csak egyik oldalan volt képes feküdni. De ez rendeződött 6hos korára. És ezek után, az a komment nem esett jól, rögtön kétségbe estem. A többi hozzá szólást, és kedves szavakat köszönöm mindenkinek. Aztán majd rá jövök hogy is, válaszoljak mindenkinek külön külön :)
2022. márc. 2. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!