Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy rángatózo...

Előfordult már, hogy rángatózott a baba?

Figyelt kérdés
11 hónapos, nem rég kezdte el. Nagyon ijesztő, szerintem nem normális. Nem tart tovább néhány másodpercnél, de ilyenkor olyan, mintha izomrángása lenne. Van hogy egyet rándul, van hogy kettőt, hármat. Testén, kezén, lábán, mindenhol észrevettem már. 2 nap múlva van időpontunk orvoshoz de addig is szeretnék érdeklődni hasonló tapasztalazokról, illetve véleményekről, hogy mi lehet?
2022. febr. 1. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Kezdj el neurológust is keresni.
2022. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én arról tudok nyilatkozni, hogy nekem kiskorom óta ilyen bajom van (9 hónapos voltam). Nem találtak semmi problémát nálam. Nekem időnként elkezd a kezem, lábam rángani a mai napig. Akkoriban durvább volt azért. B vitamin és magnézium alap emiatt nalam.
2022. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Véletlen korábban elküdte a hozzászólást. Egy neurológiai kivizsgálás viszont kéne neki.
2022. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogy tudnék minél hamarabb bejutni neurológiára? Vagy csak a magán a megoldás ebben az esetben?
2022. febr. 1. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekorvossal beszélj. Ő ad beutalót. Ha nem kapsz normális időtartamon belülre, akkor magán rendelés.
2022. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!