Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyümölcsöket,ételeket...

Milyen gyümölcsöket,ételeket ehetek ha szoptatok? (Ami nem fúj fel) Ti miket ettetek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindent ehetsz.
2022. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Az ég világon semmit nem hagyok ki.

9.hónapja szoptatok

2022. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
MINDENT ehetsz, amitöl nem fújódsz fel (ezt csak te tudod kitalálni, mi az, amit bírsz, az teljesen lényegtelen, nekem mi a megfelelö, NEKED nem lesz feltétlen az), meg mi az, ami után a baba is jól van. De ezt most elég nehéz tesztelni, mert már ez a nagy meleg is megviseli a picit. Ha valami szokatlant eszel, utána pár óráig figyeld, hogy a baba hogy érzi magát, ha nagyon nyügös, akkor jegyezd meg azt az egy élelmiszert, de pár nap múlva próbáld meg újra. Ugyanis ha egyszer eszel valamit és egyszer nyügös a pici, az lehet véletlen, ha többször elöfordul, akkor lehet a kaja az ok.
2022. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Mimdent ehetsz, max ha valamire reagál a babád, azt kerüld.

A hasfájás náluk élettani dolog, nem attól lesz jobb, hogy diétázol, hanem idővel, ahogy fejlődik az emésztése, már nem fogja zavarni.

2022. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nagyon meg kellett válogatnom,mit eszek. A lányomnak mindentől szörnyű hasfájása volt...de idővel javult,erősödött. 2 évig szoptattam.
2022. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ettem.
2022. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

5ös vagyok. Most lepontoztatok,mert hasfájós volt a lányom?

Szánom-bánom,majd legközelebb tökéletesebbet gyártunk a férjemmel.

.......

2022. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, azért a lepomtozás, mert a hasfájásnak általában semmi köze ahhoz, hogy te mit eszel, a hasfájás élettani dolog, ha fényen élsz, akkor is fáj neki. Gondolj bele, egy tápszeres baba is lehet hasfájós, pedig ott nem találkozik semmivel, amit az anya eszik.
2022. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

Hát nála volt összefüggés, nyugi. Ha nem olyat ettem,amit bírt a gyomra,akkor ordítás volt egész este.

Sőt,hozzátápláláskor is hasfájós maradt,oda kellett figyelni,mit adok neki. Ez van :).

2022. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!