Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy azonosítják így?

Hogy azonosítják így?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 éves, elhagyta minden iratait vonaton.

Személyi, lakcim, adó és diakigazolvanyat is.

Mennénk az okamynirodaba holnap csinaltatni de az anyakönyvi kivonatát se találom. 10 év alatt 3x költöztünk.

Ilyenkor mégis hogyan tovább?


2022. júl. 12. 12:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk nem kell egy 9 évesnél lennie ezeknek max a diakigazolvanynak
2022. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Azt akkor azt tanítja a gyereknek, hogy ha ő valamiért ideges, akkor úgy beszélhet másokkal ahogy akar, mint egy nagy büdös bunkó? Méghozzá olyannal, aki segíteni akart? Szép példamutatás.
2022. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Sajnos csak úgy tudtok új iratokat igényelni, ha kikétek egy új anyakönyvit, és pluszban mindkét szülő jelen van a személyi csináltatásakor. Ettől nem fognak tudni eltekinteni.
2022. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy 9 éve hogy volt, de lehet hogy látják online az anyakönyvi kivonatot. Én már öreg vagyok, így ügyfélkapun keresztül beadtam a kérvényt a születési helyemen illetékes anyakönyvi hivatalnak, hogy pattintsák fel a felhőbe. Így még a házasságkötéshez sem kellett beadnom, mert itt Bp az anyakönyvvezető online megnézte. Sanszos, hogy holnap hiába mentek. Legfeljebb abban tudnak segíteni, hogy hogyan tovább.
2022. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
3%

#12

Mert te még sose borultál ki semmin igaz? Mindig megőrizted a hidegvéred mindenkivel szemben, minden körülmények között. Most ez itt csattant, de azért ti se voltatok szentek!

2022. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
#15 Idejött segítséget kérni. Többen próbáltak segíteni, erre gúnyosan és bunkón odaszólt nekik. Ezek után még legyenek kedvesek?
2022. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Megvan mentve a haza :D

E személyi kártyája van a gyereknek ami nálam van nem az elhagyott cuccok közt.

Jelenleg az is megteszi azonosítás.

2022. júl. 12. 22:05
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg most, hogy lenxugodott, hozzá tehette volna, hogy bocs feszült voltam. Aki bunkó az bunkó...
2022. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Jézus ez a sok picsogas itt mennyi lelkis anyuka van itt?!

Nem tudtad kialudni?

2022. júl. 13. 08:22
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19# nem hat meg, hogy ekkora paraszt vagy, csak annak a válaszolònak írtam, aki szerint mi voltunk a bunkók.
2022. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!