Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom ,hogy elmenjünk e...

Nem tudom ,hogy elmenjünk e vagy sem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem voltunk még ilyen helyzetben. Mióta a legnagyobb gyerekünk megszületett ,lassan 8 éve, a férjemmel nem voltunk sehol 1 éjszakát sem kettesben.( Nászúton sem voltunk )

Most úgy döntöttünk ,hogy 1 éjszakát máshol ,egy szép hotelben töltenènk, romantikázás, éjszakai kis séta gyerekek nélkül. Ránk is férne ,a házasságunkra.

Le is foglaltuk ,holnap jönne a babysitter. Igen ám. De mit ad a drága Murphy?

Mind a ketten taknyosak lettek 😟😏

Pont most.. És most mind ketten hezitálunk ,hogy mi legyen. Az egy nap úgy nézne ki, hogy délután 2 felé mennénk el ,és másnap olyan dèl,egy óra felé érkeznènk.

Nem mennénk messze , 29 km ( egy fél órás út)


Ti elmennétek? Nagyon jót tenne már egy pici kikapcs. De közben meg borzasztóan lelkiismeret furdalásom van ,amiért itt hagynám őket taknyosan a babysitternek. Nincs egyéb probléma egyébként..


Köszönöm ha elolvastad.



2022. júl. 17. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora a kisebbik? Egy nyolcévesnek a takony már nem probléma, tud szépen önállóan orrot fújni (hogy hajlandó-e, az más kérdés). De a kisebbnek pl kéne tisztogatni az orrát óránként, meg felkelni éjjel, ha köhög / be van dugulva az orra? Ha nem, akkor menjetek nyugodtan.
2022. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kisebb 5 éves.
2022. júl. 17. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha más bajuk nincs simán. De eddig miért nem mentetek? Miért csak 1 napra. Ez így nem pihenés.

Azthittem a kicsi még kicsi, de így nem értem.

2022. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem értem, mi a kérdés. (És azt sem, hogy eddig hogyhogy nem voltatok sehol nélkülük...)


1-es voltam

2022. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Hát megmondom őszintén, ha az a fajta amit mi is most benyaltunk.. Örülj ha ti nem kapjátok el, és estére nem folyik taknyotok - nyálatok egyben..


Mi 1 hete nyaltuk be,kezdtem én és a középső majd a legkisebb, én lettem tesztelve, negatív - szombat délben kezdődött estére már már 2 tampont dugtam az orromba.. (nem vicc) másnap reggelre kész arcüreg gyulladás, köhögés. Még mindig tele vagyok slájmmal.. Még mindig fújom az orrom.. Még mindig sárga cucc jön mindenkiből..

2022. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem mennék.

Én pont beteg vagyok, gyűlölöm, hogy a nyálam nem tudom lenyelni, nem tudok aludni. Így otthagyni éjszakára egy nyolcévest sem lenne szívem, nem kisebbet.


Egy éjszaka romantika meg nem ment házasságot amúgy sem.

2022. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Totál helikopter-szülők vagytok (vagy legalábbis te, kérdező).

Természetesen el kéne mennetek, de már évekkel ezelőtt is el kellett volna. Örülj, ha még elfogadható állapotban van a házasságotok, és a férjed kettesben akar lenni veled.

2022. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne mennétek? Nélkületek nem tudnak orrot fújni?
2022. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
7 éves. De egyszer sem mentünk.vagyis de, egyszer elmentünk éjszakai fürdőzésre amikor a szüleimnél aludt. Volt lelkiismeret furdalásom miatta pedig nem volt beteg. De ez évekkel ezelőtt volt. Most így évek múltán lehet megint lesz lehetőségünk hogy ketten legyünk, közös nyaralás miatt. Nagyon izgulok miatta, egyben nagyon várom, másrészről jön a lelkiismeret furdalás. De betegen, meg taknyosam sem, biztos, hogy nem hagynám.
2022. júl. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Vèlemènyeteket.

Nem tudtam mi az a helikopter szülő. 😅

Megnéztem. Nem érzem annak magam.


Azért nem mentünk mert nem volt rá lehetőségünk. A nagyszülők... Na sajna olyanok amilyenek.


Kettesben sokat voltunk már. Csak nem éjszakára mentünk el.

Most hosszú idő után ,úgy döntöttünk teszünk egy próbát a babysiterrel.


Köszi mèg egyszer.

2022. júl. 18. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!