Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spermabank , mit gondoltok?...

Spermabank , mit gondoltok? Vallaljak gyereket 36 vagyok

Figyelt kérdés
Atlag ber, Bp, sajat lakas, auto nincs hitel de nem keresek egymilliot havonta. Nem szeretnek lemondani róla , de felek megbanom az egyedul allo anyasagot :-(

2022. júl. 19. 19:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
ne
2022. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
Ne
2022. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem életed végéig bánnád ha nem tennéd meg. Sok ismerősömnek nem lehetett,mindig kihatással volt az életükre.Azt gondolom a legszebb dolog az életben. Ha nagyon vágysz rá,és van lehetőséged vágj bele.

Nagyon nehéz,de a legszebb dolog.

2022. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy megbánod ha belevágsz, de ha mégse teszed akkor egy életen át üldözni fog a gondolat hogy lemaradtál valamiről, és már nem pótólhatod be.
2022. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
Egyedulallo embernek nincs erre lehetosege.
2022. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 grafno ***** válasza:
71%
Persze. Legjobb dolog a vilagon.
2022. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
80%
Szerintem ez egy olyan döntés amit neked kell mérlegelni és meghozni, nem random idegenek véleményére alapozni.
2022. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
12%
És mi a gond, amiért nincs kanid?
2022. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem még szimpatikus férfit is könynedebben találsz és akkor nincs semmi jogi amcera max aláírtok egy papírt, hogy nem tartasz igényt pl gyerektartásra.
2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Annyira különbözöek a velemenyek itt😵‍💫 pont mint az én gondolataim…! Itt a nyar … nagyon fajna ha nem mehetne valami taborba ahova a baratai mennek vagy epp nem lehetne olyan ruhaja cipoje barmilye mert egyedul nem tudom neki megadni :( ! Tudom h szeretet kell neki nem penz de a mai vilagban fontos ez is barki barmit mond! Az h nem lenne apja nem erdekel… enyem beteg lett 9 eves voltam amikor elvesztettem, rossz volt de felnottem.. es azert meg lehet tarsam kesobb nem 100 eves vagyok. Egyetlen dologtol felek, az anyagiak… nincs sok tartalekom es nem akarnam h szenvedjunk mindketten . Lehet elengedem inkabb. Koszonom a normalis hozzaszolasokat
2022. júl. 19. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!