Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spermabank , mit gondoltok?...

Spermabank , mit gondoltok? Vallaljak gyereket 36 vagyok

Figyelt kérdés
Atlag ber, Bp, sajat lakas, auto nincs hitel de nem keresek egymilliot havonta. Nem szeretnek lemondani róla , de felek megbanom az egyedul allo anyasagot :-(

2022. júl. 19. 19:04
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Akkor javaslom a krio oldalan a gyakori kerdesek elolvasasat! Egyedul allo is vasarolhat spermat- egesszen pontosan. Söt meg azt is megmondjatja milyen kullemu ferfiet szeretné. Koszonom megegyszer az ertelmes hozza szolasokat! Elkoszonok
2022. júl. 19. 20:14
 22/38 anonim ***** válasza:
64%
Itt senki sincs tisztában a világ jelenlegi helyzetével? Nem szimpla válság van, hanem összeomlás.
2022. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
89%
23: esetleg érdemi mondanivalód is van a beidézett jogszabállyal kapcsolatban?
2022. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem vállalnám. Egy gyerek baromi sokba kerül.
2022. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

Már a helyesírás sem megy, nemhogy a gyereknevelés.

Vagy majd egyedül állóként fogsz bele kezdeni a gyerek nevelésbe?

2022. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem olyan mókás ezt egyedül csinálni. Hamar elillan a rózsaszín köd és bekopogtat a valóság. Egyedül miből lesz pénzed, amikor az ovis gyerekkel 2 hetente otthon kell maradnod 2 hetet, mert folyamatosan beteg lesz. Ne adj isten betegen születik, de nem is kell itt nagyon tragikus dolgokra gondolni. Az én gyerekemnek különleges fürdetőt és testápolót kell használnia, mert extra érzékeny bőrű, ez kapásból 30 ezer forint és még nem evett, nem ivott és te sem. Ez csupán az én véleményem, de egyedül rohadt nehéz, sokszor még ketten is. Persze rengeteg szépet ad egy gyermek, soha semmire nem cserélném, de csak biztos anyagi háttérrel szabad gyereket vállalni, a szeretettől nem lesz jóllakott.
2022. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom miért pontozzatok le akik a valóságot írjak, egyedülállókent NEM kapsz spermabanktol semmit!! Hiába mondja azt egy oldal, közeli ismerosom egyedülálló, gyereket szeretett volna, KET lombikot finanszirozott neki az állam, nem maradtak meg sajnos így ennyi volt, mivel egyedülálló nem jár neki több sem spermabank, de felőlem higyj a hulyesegnek, az meg hogy a, neked nem tetsző valaszokat lepontozod, téged minősít, hajrá engem is pontozz le, ilyennek nem is való gyerek.
2022. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
61%
Egyedülállóként sajnos itthon tényleg nem lehet , pl örökbe sem fogadhatsz már, sajnálom :(
2022. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%
Jogszabály itthon nem teszi lehetővé kedves Kérdező, lombik se lehet és örökbefogadás sem :(
2022. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
65%
Krio oldalán le van írva, melyik intézetek által lehet donor spermát intézni a Krion keresztül. Ezek meddőségi központok , ahol egyedülállókat nem kezelhetnek.
2022. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!