Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spermabank , mit gondoltok?...

Spermabank , mit gondoltok? Vallaljak gyereket 36 vagyok

Figyelt kérdés
Atlag ber, Bp, sajat lakas, auto nincs hitel de nem keresek egymilliot havonta. Nem szeretnek lemondani róla , de felek megbanom az egyedul allo anyasagot :-(

2022. júl. 19. 19:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
51%
Én apaként mondom, hogy egy gyereknek szüksége van mindkét szülőre, és hogy boldogságban nőjenek fel. Csak így lesznek a gyerekek kiegyensúlyozottak.
2022. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mi a fszért vannak lepontozva azok, akik szerint ez nem jó ötlet, hiszen ez tényleg nem jó ötlet. Akinek ezt gyakorin kell megkérdeznie, az nem érett a szülőségre, de mindegy. Le lehet pontozni, akkoris igazam van. 31/f
2022. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
33%

Havi 450 000 ftból élünk abból 110 000 a havi kiadásunk és így nevelünk 2 gyereket 🤔 minden belefér eddig,és ha jövőre a feleségem is megy dolgozni még könyebb lesz.

Sztem. neked is menne egy gyerek,gondolom 300at keresel

2022. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem jó ötlet - és nem elsősorban az anyagiak miatt -, és engem is le lehet pontozni.
2022. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
39%
A jogszabályok nem teszik lehetővé, nem kaphat egyedülálló nő hivatalos úton spermát.
2022. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
85%
9: Ilyen nem létezik, mert a gyerektartás a GYEREKÉ, és a gyerek kárára nem mondhat le róla.
2022. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

A ne! Sztem ne - mind le lesz pontozva reszemről mert ez bocs de nem velemeny!

Egy szóval nem mondtam h nincs szuksege apara! Es azt sem hogy nem szeretnek tarsat , olyat aki elfogadja es szereti , nem bantja.

De egy nőnek ez veges sajnos! Mi nem csinalhatunk 65 evesen egy 25 evesnek gyereket ! Aki szerint idegenek velemenyet megkerdezni ezugyben hulyeseg az menjen mar be a wcbe es legyen szives huzza le magat , koszonom szepen🫥 es leginkabb ne az en kerdesemhez irjon megha unatkozik akkor se, koszi!

300at keresek igen de abbol megelni hm nem tudom…

2022. júl. 19. 20:04
 18/38 anonim ***** válasza:
82%
Ezt neked kell egyedül eldöntened. Mondjuk hivatalos úton Magyarországon tényleg nem fogsz egyedülállóként spermát kapni. Ha eldöntöd, hogy gyereket akarsz, másként kell megoldanod. Pl.kersel egy társat, külföldre mész, stb. De a döntést egyedül kell meghoznod. Tény, hogy egy gyereknek mindkét szülőjére szüksége van, másrészt a házasságok több mint a fele válással végződik, sok esetben a távollévő szülő nem is nagyon tartja a kapcsolatot, az a 25 ezer forint tartásdíjat pedig mintha nem is lenne. Akkor már jobb tudatosan egyedül vállalni, mint belemenni egy kapcsolatba, aztán amúgy is egyedülállóvá válni, csak rengeteg idegeskedés árán. Fontos viszont, hogy legyen segítség. Nem az anyagiak a legnehezebb, hanem 10+ éven keresztül megoldani, hogy otthon maradj vele, ha beteg, plusz az óvodai, iskolai szünetek. Ezeket is mérlegeld, szerintem.
2022. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező: még összejöhet az ismerkedés, de ha más alternatíva nincs, szerintem is lehet hogy később bánnád hogy nem vállaltad.

Lehet ezeket a dilemmákat szakemberrel lenne jó átbeszélni és dönteni.

2022. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
14%
Nem gondoltál arra,hogy hozzá mész valakihez vízumért?
2022. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!