Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spermabank , mit gondoltok?...

Spermabank , mit gondoltok? Vallaljak gyereket 36 vagyok

Figyelt kérdés
Atlag ber, Bp, sajat lakas, auto nincs hitel de nem keresek egymilliot havonta. Nem szeretnek lemondani róla , de felek megbanom az egyedul allo anyasagot :-(

2022. júl. 19. 19:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
59%
Na kibukott a kapanyel a szadbol, intelligens egy 36 éves, ezek után azt kivanom ne is legyen gyereked.
2022. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%

36 éves vagy ,egyedülálló ,gyermektelen nő!


Érdemes elgondolkozni a mièrten...

Ilyen stílussal/habitussal ,köszönöm ,de én speciel a tengeri malacomat sem bíznám rád 2 napra sem.


Nem vétlen, ne akarj egy gyermeket. Hidd el ,nem való neked.

2022. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
76%

#29,

egyedül álló : egyedül áll a pályaudvaron pl.

egyedülálló: egyedül neveli a gyerekét pl.

2022. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
A stilus maga az ember- kemeny ember es nô vagyok, lelki apolast pszichologusnal kell kerni! Ne neveljetek nem kertem! Faj a velemeny? Erdekel szted? Ostobasagot irsz utana meg juj leoltott tuti beteg! Ez a baj a mai tarsadalommal! Nem birja a feketet meg a feheret! Azert nem lett eddig gyerek mert nem akartam ! Lehetne 3 de ilyen emberek koze a mai vilagra… hm ! Na sziasztok megmondok!
2022. júl. 19. 22:29
 35/38 anonim válasza:
76%

NA!!!!!


A 8. le van pontozva, pedig ő már akkor tudta, hogy gond van. >:)

2022. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom ez a krionál hogy mûködik, de ha a nô amúgy egészséges, akkor nem kell neki lombik meg meddôségi központ. Ha kézhez kapja a spermát, csak feltolja magának fecskendôvel a termékeny napján, és simán teherbe eshet. Lehet, hogy nem sikerül elsôre, de akkor vesz megint.

Szóval csak akkor nem megoldható a dolog, ha a krio nem adja ki a spermát a nônek, csak valami intézménynek.

2022. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
91%

36, ez nem így működők hogy megkapja a nő és feltolja magának.. ez nem egy amerikai film :)

Csak intézménynek adják ki és ott sem csak feltolják és hello

2022. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
28%

Ha az anyagiak miatt aggódik valaki a gyermekvállalás miatt, akkor gondoljon egy Lakatos családra a gettóban, ahol van 5-10 gyerek a nyomorban, mocsokban, víz nincs bekötve, áramot lopják. És láss csodát, mégis felnevelik őket, mégis ember lesz belőlük. És vajon nekik mennyi pénzük van? Nyilván nem sok.


Akkor nehogy már egy átlag ember ne tudjon legalább 1 gyereket valahogy felnevelni. Még ha nem is fényűző gazdagság közepette, de elfogadható módon.


Én 34 leszek mindjárt, én vagyok az utolsó ember a Földön, akivel szóba állna egy nő, esküszöm, hogy egy hajléktalan, csöves, vízfejű, koszos, COVID-os, AIDS-esnek is több a szerencséje mint nekem párkapcsolat szintjén. 12-14 éves korom óta azt hallgatom, hogy "majd eljön a te időd is", hát azóta sem jött el. Kérdés, hogy 50 évesen is ezt fogom hallgatni?


Szóval én mindenképpen spermabankban szeretném lefogyasztatni a spermámat, mert nem vagyok én olyan rossz ember, mint aminek gondolnak sokan. És szeretnék én is családot, gyerekeket. Szóval az én példám is mutatja, meg a nyomortelepi cigánok példája is, hogy bele kell vágni!


Bár tudom rettentő nehéz. De soha nem tudnám magamnak megbocsájtani, ha később nem lehetne már gyerekem. :'(

2022. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!