Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a teendő, akkor ha szülés...

Mi a teendő, akkor ha szülés után a picit rögtön, más lakcímre szeretnénk vinni, ami másik megyébe is van?

Figyelt kérdés
Ugye ott más lenne a területi védőnő mint eddig, és a háziorvos is.
2022. júl. 21. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A mostani védőnőnek ezt megmondod.

Ő felveszi a kapcsolatot a későbbi védőnővel, keresel a gyereknek orvost, megkerdezed, vállal-e telefonon.

Ha megvan a baba, felhívod az új vedőnőt és a gyerek orvosát,hogy megszületett, egyeztettek időpontot, de azt már majd ők elmondják.

Most szólj a vèdőnődnek vagy keresd ki neten a leendő elérhetőségét.

2022. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a formàban én már az uj helyre jàrtam az utolsó hónapban gondozásra.

Azt a címet nèzte meg a környezettanulmányon az ottani védőnő( aki most is a védőnőm)


Szóval egyeztettem a régivel és ő átküldte a papírjaimat az újhoz, akivel a régi védőnő egyeztette le az első időpontomat.

Gyerekorvost meg eleve abban a körzetben kerestem.

A kórhàz értrsítette őket, hogy mikor engednek haza, de én is üzentem

2022. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Védőnővel egyeztess, majd hívd is fel az új védőnőt, egyeztess vele egy időpontot, biztos szeretne kimenni egy látogatásra, beszélgetésre. Az új körzetes gyerekorvos is hívd fel, hogy ekkor még ekkor lesz várhatóan a szülés, majd jelentkezel.

Nálunk mire a kórház értesítette a dokit, addigra már rég kint is volt nálunk látogatni. Inkább te keresd meg.

2022. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!