Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tároljátok, hol praktikusabb?

Hol tároljátok, hol praktikusabb?

Figyelt kérdés
Első baba, most fog születni. Hol tároljátok a babaruhák szennyeskosarát? a fürdőben (ahol fürdik is), vagy a szobájában, ahol napközben többször is tisztába teszitek?
2022. júl. 23. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt kulon szennyese soha, a furdoben tartjuk a kosarat, igy nyilvan oda dobjuk be.
2022. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szobájában a pelenkázó mellett. Esti fürdetés előtt vetkőztetem le és egyből dobom be.
2022. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Szobában, a pelenkázó mellett.
2022. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges külön szennyeskosár.
2022. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt külön, együtt volt a miénkkel a fürdőben
2022. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szerintem nem az volt a kérdés, hogy külön tároljátok e, hanem nyilván aki külön tárolja, az hol.... és azért nem kell lepontozni valakit, mert külön tárolja. szerintem ez mindenkinek saját döntése, amit illik tiszteletben tartani, mint pl. hogy szoptatod e a gyereket vagy sem, adsz e cumit vagy sem, milyen ruhába öltözteted, ollóval vagy csipesszel vágod e a körmét....
2022. júl. 23. 16:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt külön, DE ha lett volna én a fürdőszobába raktam volna, mert ott lett volna a praktikusabb. Fürdés előtt ott öltöztettem mindig.
2022. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol levetkőztetem.


1. Babàval ez a kiságya mellett volt - pelenkázónàl.

2. Babával a fürdőbe került egy pelenkázó, ott is pelenkáztam, öltöztettem.

2022. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok.


Nàlunk a gyerekek azóta nagyobbak, de így is van 3 szennyes kosàr pedig màr nem mosom külön amúgy..


Szóval ez teljesen irreleváns, ahol az ember vetkőzni szokott, tök jó, ha van.

Ha a gyerekek még nagyobbak lesznek a szobàjukban lesz nekik is.

Most van a 2 fürdőben meg a hálónkban.

2022. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szobában van a pelenkázó mellett a szennyeskosara. Kicsi a fürdőnk, így oda nem fért volna be még egy kicsi sem. Én azért gyűjtöm és mosom külön a ruháit, mert nekünk szinte csak sötét/fekete ruháink vannak neki meg világos/fehér.
2022. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!