Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarnak anyukák szürreál...

Miért akarnak anyukák szürreális feltételekkel, semmi pénzért Facebookon bébiszittert találni? Ennyire megbíztok a randomokban? Pláne, hogy fizetni meg nem tudtok/akartok?

Figyelt kérdés

Csomó ilyen hirdetést látok, és komolyan érdekel, hogy ki itt a célközönség?


Nem a tinik az biztos, mert éjszakázni is kell.



2022. júl. 30. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi az a semmi pénz?
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem találkoztam ilyen hirdetéssel, mégis mire gondolsz, kérdező, tudnál példát mondani?
2022. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Bár mar nem igazan FBozom, de nem lattam meg ilyet. Amiket lattam, realis vol. Viszont sajnos van olyan akinek nincs penze, se segitsege, viszont a melot maskepp nem tudja megoldani. Vagy passz..
2022. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg tőlük.
2022. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Én huszonéves gyógypedagógiai asszisztens vagyok, én tettem fel hirdetést is, nem kellett senkinek a segítségem. Pedig árat nem is írtam. De már nem is izgat, akkor megmarad a szabadidőm. Egy gyerekem így is mindig lesz akire tudok vigyázni havi 1x, de ott anyukával ismerjük egymást.
2022. júl. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

5ös, hol tettél fel hirdetést? Én ismerek egy oldalt, ahol kb 5 perc alatt lenne munkád:-)


hogy a kérdésre is válaszoljak: Első körben bepróbálkoznak, hátha ennyiért is vállalják. Ha nem, akkor emelnek az áron/csökkentenek a felteleken.


Most már akkora a kereslet és a kínálat is, hogy viszonylag könnyű megtalálni az egymáshoz passzoló igényeket.

2022. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Facebookon.
2022. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es azt gondoltam:-D konkrét csoport érdekelt volna:-)
2022. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy olyan csoportba tettem fel amiben azért jópáran benne vannak a lakóhelyemről.
2022. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!