Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szürreális hízás lehet utroges...

Szürreális hízás lehet utrogestan miatt?

Figyelt kérdés

Áprilisi vetélés miatt utrogestant írt az orvos, most kezdem a 11.hetet és 6 kilót hiztam, úgy érzem magam mint egy löttyedt tejeszacskò, ez a 3.terhessègem és eddig ilyen nem volt, de nem is kellett hormont szednem?

Van ötletetek hogyan lehetne ezt kordában tartani? Hazudnék ha azt mondanám nem eszek többet, de ezt nem értem indokoltnak így sem .



2020. aug. 14. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nap 3*2-t szedtem 13. hétig, és fogytam. (mondjuk hánytam is elég sokszor)
2020. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 12. hetemen jártam 9 kilónál. Most hogy így mondod lehet hogy attól volt?! Nem tudom,de én azért jóval többet ettem mint előtte. Napi 3-szor kellett használjam 1 golyócskát. Viszont én csak 13. hétig használtam. Utána még 10 kilót híztam a végéig. Szóval plusz 19 kilóval mentem szülni és ebből 9 az első trimeszterbe jött rám. Lehet attól volt,nem tudom biztosan. Mindenesetre furcsa.
2020. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is csak abból indulok ki, hogy két terhesség extrém hízás nélkül lement, erre most ez. Nem tudom másra "fogni"
2020. aug. 14. 22:24
 4/8 Derjaderja ***** válasza:
Pajzsmirigy funkciód jó?
2020. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezt nem tudom. Ezt külön kell nézetnem, vagy lesz valami erre irányuló rutin vizsgálat?
2020. aug. 14. 22:36
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
Labor. TSH,T3, T4
2020. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt külön kérni kéne. Tuti nem volt benne a sima laborba,arra emlékeznék.
2020. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi feltétlen nézetek, úgyis kell mennem általános vérkèpet nézetni, erre is kérek vizsgálatot!
2020. aug. 15. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!