Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell leszerelni azokat...

Hogyan kell leszerelni azokat akik akadályoznak a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom a gyereknek, menjünk induljunk haza, a másik felnőtt nekem ellentmond es a gyerek mivel nem akar jönni, igy ezt kihasználva nem indul meg.

Ami nem jo modszer de kezdek ideges lenni rápiritani a gyerekre, a másik felnott akadékoskodik tovább, es ebből az egészből egy hatalmas veszekedés is lesz. (Egy példa a sok hasonlóból)

Ez mellett a gyereknek minősítenek le (az anyját), ellenem hangolják, ellenem hergelik a hátam mögött is, ezt elidegenítésnek hívják és gyermekbántalmazás kategória.


Es mindezek női felmenői családtagok

Megoldásokat szeretnék



2022. aug. 8. 08:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha latod szivatnak, tobbet ne latogasd meg oket. Semmilyen rokon nem fontos annyira, hogy emiatt neked szarabb legyen.

Ha feleseg/ferj is ezt csinalja, akkor ideje valtani. En elso ilyenre otthagynam, annak ellenere, hogy szeretem.

2022. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Házasságban alap az hogy a gyerek előtt nem mondunk ellent egymásnak es nem szorítunk egy gyereket 2 tűz közé, hanem ellenvéleményt majd megbeszélünk négyszemközt.


De családtagoknál nem alap ez.

Es ott veszekszünk a gyerek feje felett, a gyereknek lehordanak, ellenem hangolják stb

2022. aug. 8. 10:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Meg mondod nekik amikor nincs ott a gyerek, h ha nem fejezik be akkor többet nem mentek és kész!
2022. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló szituációm volt.

Kint voltunk a mamánál. A kocsi a napon állt az utcán. A gyerek pelenkában játszott az udvarban az árnyékban. Indulunk haza, mondom pillanat, csak ráadom a pólót. Erre a párom meg az anyja egyszerre, hogy minek? Fölösleges. A gyerek is rohant ki a kocsihoz. Én meg csak annyit mondtam, hogy ráadom mert én vagyok az anyja és így látom jónak. A gyerek megkapta a pólót és utána konstatálták, hogy a fekete gyerekülés "csöppet" felmelegedett. Azóta nekem nem szólnak be, hogy ezt minek vagy azt minek.

2022. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!