Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pierre Cardin PS822 babakocsit...

Pierre Cardin PS822 babakocsit szeretnék venni, újszülött kortól, téli babának. Érdemes? Ha nem, akkor helyette milyet vegyek, árban, szerkezetben hasonlót?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia.Megnéztem a kocsit, nem tudom milyenek az útviszonyok, de nekem a kereke picit kicsinek tűnik...na de nem tudom hol laksz:)

Meg ha téli baba, akkor egy textil mózest tuti vennék bele.

2010. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

első vagyok, amúgy mennyiért vennéd?

ezen az oldalon jó ára van:

[link]


nekünk is téli babánk lesz, mi másmilyen babakocsit néztünk ki.ha érdekelne elküldöm a linket:

[link]

mondjuk ez drágább, de láttam élőben, a mózessel együtt tuti nem fog fázni a picink, és lehet bolygókerékkel venni.

2010. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tetszik a te babakocsid is, de nekünk az túl nehéz. 2. emeleten lakunk, nincs lift, cipelni sok a 15 kilós. Városban közlekednénk vele, szerintem oda nem kell nagy kerék. De fő szempont a súlya :(
2010. szept. 23. 14:02
 4/13 nacebee ***** válasza:
városba jó,én is ezt néztem a boltban,de tényleg kell bele textilmózes.mert a boltban nagyon tudják mondani,h téliesíthető,de az a lábzsák max. őszre jó
2010. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ahogy néztem a ps is 12 kg körül van, vagyis a körül írták.

De persze megértelek.Mondjuk nekem az is szempont volt, hogy jövő télen, mikor 1 éves lesz a fiunk, akkor is kényelmesen beleférjen.

Amúgy mi is 2.lakunk, nálunk sincs lift, de egy olyan kocsit sem találtam, ami könnyű és megfelel az összes többi szempontnak.Mert nekünk a nagy kerék is szempont, egy kicsi kerekes kocsi hamar tönkremenne itt ahol lakunk sajna...

2010. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én írtam ez első kettőt is csak közben írtak:)
2010. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még nem döntöttünk, csak nézelődünk, vagyis én, mert én vagyok a kisebb és a gyengébb, ezért hozzám igazítjuk az igényeket :) Várok még ötleteket.
2010. szept. 23. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:

első, második vagyok, talán még nézzétek meg ezt:

[link]


nem olcsóbb, de a leírás alapján könnyebb mint a ps.De persze ehhez is kell mózes.

Gondolkodtunk mi is ezen, mondjuk nem láttam személesen, de végül marad szerintem amit belinkeltem, mert annyival nem jobb, mint amennyivel drágább:)

mert nekünk még hordozót is kéne hozzá venni nem csak mózest.

Amúgy elég kevés az olyan babakocsi ami könnyű, és kényelmes téli babának és az ára sem rossz.

2010. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen kocsink, igaz most még a testvérbabakocsit használjuk. Bele voltam szerelmesedve, de őszintén, én megbántam, hogy megvettük.

Igaz viszonylag könnyű, de elég kicsi is a fekvőfelülete, a fiam lábai már 4 hónaposa kilógtak. Néztük, hogy ültetve milyen (a nagyobb gyerek tesztelte), és azt vettük észre, hogy szinte lefelé lejt az üllőlapja.

És egyáltalán nem mondanám rá, hogy masszív darab.

Ha van időd és anyagi lehetőség, szerintem nézzetek inkább valami mást.

2010. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen volt,most adtam el 8000 Ft-ért.kinőtte a fiam.de egész jó volt,nem volt mózesünk,hanem bebugyoláltam jól takaróba.nem fázott benne.
2010. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!