Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még olyan szülő rajtam...

Van még olyan szülő rajtam kívül, aki nem vágyik unokákra?

Figyelt kérdés

Brutál őszinte leszek:

Még csak kiskamasz a gyerekem, de már most tudom, hogy ha egyszer nagyszülő leszek, én nem leszek az a tipikus nagymama, aki él-hal az unokákért.

Én már alig várom, hogy kirepüljön a gyerek, én meg élhessem az életem.

Persze imádom a gyerekem, és az unokát is szeretni fogom ha lesz, ne értsetek félre. De bébiszitter biztosan nem leszek.


2022. aug. 9. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Anyukám pont ilyen.ez nekem nagyon fájt mert minden ismerősömnek normális szülei vannak akik szívesen vigyáztak az unokákra nem teher volt nekik az unoka.sőt a nagynéném is szívesen vigyázott a saját unokáira stb

Anyukámnak meg igen teher volt viszont így nincs is kapocs a gyerekeim és ő közte mert bármi óvodai iskolai szünet volt stb mi oldottuk meg férjemmel.

2022. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

10! Ha egy valamire való nagyszülő ezt “rálőcsölésnek” veszi az olyan is.

Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Egy normális családban ez ugy működik, hogy benne lévő embrek segítik egymást ott ahol kell. Nyilván ez nem kihasználást vagy állandóságot jelent de azt hogy olykor nem lehet számítani a nagyszülőre ott emberi gondok vannak.

2022. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"mert bármi óvodai iskolai szünet volt stb mi oldottuk meg férjemmel."


Miért, a nagyszülő dolga lett volna megoldani?

Ha valaki nem akar egész nyáron vigyázni a gyerekre, az már nem normális nagyszülő?

2022. aug. 10. 18:39
 14/15 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező nem kell foglalkozni majd az unokákal de a gyerekednek meg majd nem kötelessége neked segíteni hozzád átmeni meglátogatni stb.

Mert lesz saját családja azzal kell foglalkozni.

2022. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14es ha neked ez így működik, ne is csodálkozz ha anyád tojik a fejedre.


Ez olyan óvodás, ha te nem akkor majd én se bi bi bííí...



Az ilyen ne is jöjjön, majd a házamat ráíratom valakire eltartásiért.

2022. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!