Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak leszidva, lenézve...

Miért vannak leszidva, lenézve itt azok, akiknek mozaikcsaládja van?

Figyelt kérdés

Nem én írtam ki a kérdéseket, de az utóbbi időben több kérdésnél jönnek a kommentek, hogy anyukának/apukának nem kellett volna otthagyni a családját és a jelenlegi élettársától nem kellett volna gyereket vállalnia. Itt nem arról van szó, hogy valakinek van 5 gyereke 10 férfitől vagy 10 gyereke van 15 nőtől, hanem az első pártól és a második pártól is van gyereke, akik féltesók. Régebbi kérdéseknél mindig írják, hogy nem éri meg együtt maradni a gyerekek miatt, mert a gyerekek sínylik meg, de a mostani mozaikos kérdéseknél azonban rendre le van tolva a kérdező, hogy miért hagyta el a családját, és van, hogy a mostohaszülő is le van tolva, hogyha a szíve választottjának gyermekei nem kedvelik, hogy hát neked kellett gyerekes apuka, stb. De az a nő, akinek a férje megcsalta és teherbeejtette a szeretőjét, az meg minden, csak szent nem, mert nem tekinti a gyerekei tesóinak a féltestvért, és ki lett oktatva, hogy igenis tesók, viszont a mostani kérdéseknél pedig le van szólva a féltesó, hogy tök normális, hogyha gyűlölik az idősebb tesói, mert olyan kapcsolatban állnak, mintha csak unokatesók lennének.


Ez miért van? Az is válaszolhat - sőt! annak örülnék inkább, hogyha az valaszolna -, aki ezeket írja.


Most nem értem, hogy mindig a kérdezőt kell betámadni, bármelyik oldalon is áll? Ez miért jó?


2022. aug. 14. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó bekezdésben van a lényeg, itt ha azt kérdezed meg, hogy mikor jött ki a gyereked első foga, vagy mikor kezdted a hozzátáplálást, azért is le leszel tolva.
2022. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Mert ítélkezni könnyebb


Egy mozaikcsalados anyuka vagyok

2022. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ezek az emberek a környezetükben lévő emberekkel is ilyenek? Vagy ott kussolnak és mindenre bólogatnak, és itt adják ki a fusztrációjukat, amit valószínűleg saját maguk okoznak?
2022. aug. 14. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Inkább itt fröcsögnek névtelenül.


Tudod azok köcsögök másokkal akik tanácsot kérnek egy nehéz helyzetben akik szintén problémákkal küszködnek otthon. Had Legyen már a másiknak is szar ha nekem is az. A szeretet nem bánt, aki rendben van magával, nem ítélkezik

2022. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Itt mindenki le van nézve, aki nem két fehér szülő (férfi+nő) korai 23 gyerekvállalással alapított családot
2022. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

5, kiegészítem:

Akinek nem mérnök a férje, aki nem sportol aktívan tethesseg alatt is, akinek nem jó alvó jó evő a gyereke, aki panaszkodik hogy nincs segítsége, meg aki nem ridegtartásban neveli a gyereket, hanem le meri írni, hogy ő kiveszi a kiságyból ha sír, meg kényezteti is néha.

2022. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha kommentbe leírom, hogy utálom ha valaki azt mondja, hogy cicista, meg szopi akkor 100%, ha kérdést írnék ki erről, akkor rögtön "kit érdekel" "nincs jobb dolgod?" "Jó sok időd van" "engem ilyenek nem izgatnak inkább az éhínség".


Szóval a lényeg hogy a kérdező sojszor jól földbe legyen döngölve.

2022. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt ez a csoport?
2022. aug. 14. 12:34
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem, én 16 éves korom óta gyakorizik kb vagy 17? Fene se tudja, tiniként kezdtem és most 32 leszek.


Régen nem használták ennyien, és a sok ember közé sok troll is keveredett.

Nem az a baj ha valaki kamukérdést tesz fel, mert boncolgathat vele érdekes, lehetséges témákat amikkel vitát generál, ami nem baj, mert a vitával lehet azokat a fogaskerekeket mozgatni többek között, az a baj amikor veszélyes tanácsokat adnak.


Pl itt van néhány gyerekmentes akiket nem a téma érdekel, hanem utálják a hisztis gyerekeket ezért nevelési tanácsokat adnak úgy, hogy 0 kompetenciájuk van, és 0 szakirodalmat olvastak. Múltkor is volt hogy a kérdező 1,5 éves gyereke hisztizett és azt javasolta verjék el. Egy 1,5 évest. Nem az nagyobbat se verjenek el, de ha egy 10 kilós 1 méteres törpét nyakon vernek az ott marad.

Örülnék neki ha kevesebb ember járna ide, de azok segítőkészek és összetartoák lennének.

2022. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Egy ideje már igen….
2022. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!