Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők hány évesen kezdenek el...

Nők hány évesen kezdenek el vágyni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 09:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
72%
Ez egyénfüggő.Van aki már 20 évesen anyuka szeretne lenni, van aki még 35 évesen sem.
2022. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%
Érdekes, hogy neked ez a legfontosabb. Azért, mert valaki csakúgy vágyik gyerekre, nem biztos hogy eljött az ideje. Ha a körülmények rendben vannak és egyáltalán ha talál egy rendes, apának való férfit (kb olyan, mint a fehér holló), onnantól kéne keltezni szerintem a valódi vágyakozást. Amíg csak az van, hogy egyszer majd gyereket akar, az semmit nem jelent, normális ember nem szül bizonytalan kapcsolatba és bizonytalan körülményekbe, erre nem lehet alapozni. Manapság szerintem ez 30 fele tolódik, akár azon túl egy kicsivel.
2022. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
12%

A normális lányok már fiatalon is szeretik a gyerekeket, de vannak a mufurc, morgós, inkább feministának beállt antiszociális, egoista, agresszív lények, akik mindenkiben inkább a hibát keresik, mintsem nyújtsanak bármi szeretetet, törődést.

Ha meg egyszer átverik őket, teleszarják az egész netet, milyen hülye az összes férfi...

Megkeseredett, önző, egoista nőkkel sose kezdj, meg vannak a jelek....

2022. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
86%

#3

Remélem te se akarsz apa lenni, vedd be inkább a nyugibogyót. Kicsit se vagy beteges és agresszív, áhhh... Ha tőled nem akarnak gyereket a nők, az nem az ő hibájuk, ez már ebből a pár sorból is lejött.

2022. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Vágyni sokmindenre lehet, az nem jelenti azt, hogy kell is vállani.


A normálisabbja akkor kezd ilyeneken gondolkodni, mikor van normális élete és normális kapcsolata. Anélkül nem reális.

2022. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon is szerettem a gyerekeket, sokat vigyáztam rájuk, játszottam velük. Sajátra a húszas éveim elején kezdtem vágyni... 30 évesen szültem.
2022. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vágyat mindig is éreztem, hogy anya legyek. Ez időnként erősebb vagy épp enyhébb lett, de tudtam, hogy még nincs itt az ideje.

Akkor lett határozott a vágyam, vagy inkább akkor hagytam neki teret, amikor úgy gondoltam, hogy a párom az, akivel szeretném ezt vállalni. 23 évesen született meg az első gyerekünk.

2022. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
0%
A legtöbben màr kislànyként, mit sem tudva a dolog természetéről.
2022. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Maga a vágy, az ösztön az megvolt mindig.

Most 24 vagyok, szeretnék 30 éves korom előtt szülni, aztán meg majd meglátjuk mit hoz az élet.

2022. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

35 vagyok, még nem jött el az idő

(pedig már van, hlye voltam aztán nem volt szívem elvetetni)

2022. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!