Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Incelek, belegondoltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, belegondoltatok már abba hogy ha találnátok olyan nőt akivel kölcsönös vonzalmat éreztek egymást irányt, akkor mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Exincelként válaszolok:

Amikor ilyen volt, akkor összejöttem az illető nővel, és elmúlt az incelségem. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Éveken keresztül akár napi több órát is ábrándoztam erről, de odáig nem jutottam el, hogy mit kezdenék. ÚRISTENEM HÁT PERSZE, HOGY BELEGONDOLTAM. Másra nem is gondoltam kb.
2021. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!