Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők hány évesen kezdenek el...

Nők hány évesen kezdenek el vágyni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 09:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom vágyom gyerekre, és 17 éves korom óta erősen érzem bizonyos időközönként, viszont még most 28 évesen sem tartok ott, hogy szülni tudjak.
2022. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
ez nem szerelem topic, kérdező!
2022. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem vágytam gyerekre. Ez 40-hez közeledve sem változott. Ettől még én is nő vagyok, akárcsak a sorstársaim. Nem a gyerek tesz nővé. Az csak egy választható opció, mivel már nem a középkorban élünk, hogy szinte mindenkinek kötelező legyen szaporodni. Különben lenéz a társadalom.


A 3-mas válaszoló féle primitív, frusztrált seggfejek véleménye pedig kicsit sem érdekel. Ő pont tökéletes példa arra, hogy nem a mennyiségre, hanem a minőségre kéne menni. Főleg ilyen túlnépesedett, kizsigerelt bolygón.

2022. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Sosem akarnék gyereket. Kell a fenének a gyerek. Csomó lemondással jár és pénzzel. A másik meg franc akar idegeskedni a gyerek után, hogy mit csinál, miért úgy csinálja, miért bőmből, miért nem fogad szót, miért akar bulizni, miért akar ezt meg azt. Kiegyensúlyozott életem van egy gyerek tönkretenné ezt.
2022. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Soha nem vágytam rá úgy istenigazából. 27 évesen egyszer nem védekeztünk és egyből összejött. Lassan 2.5 éves és imádom, örülök, hogy van.
2022. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Sose akartam, mert nem jó példákat láttam. Az én környezetemben az összes anyuka depressziós, kiégett, leterhelt, kiabálós és szomorú volt.

Aztán erre jött hogy az összes férfi a környezetemben hűtlen, életképtelen, alkoholista és idióta volt, de elvárta a tiszteletet a semmiért.

Ilyen világképpel nekiindulva a felnőtté válásnak inkább nem akartam ezt magamnak. Aztán persze megcsaltak, de közben el is vettek volna feleségül, meg tervezte a gyereket is velem az úriember, de nem kértem belőle.

Utána megismertem a férjem aki a kivétel (ami a szabályt erősíti), és ő nagyon vágyott rá, így 10 év után nemsokára érkezik a babánk. Nem mondanám, hogy vágytam a gyerekre, most is meglennék nélküle, de úgy éreztem eljött az ideje, a férjemmel ez egy újabb közös kaland lesz, ami összekapcsol minket. Leginkább az iránta érzett szerelem ami miatt belevágtam, és az a romantikus gondolat, hogy a baba kettőnkből lesz egy egész. Persze tudom hogy nem lesz könnyű de megtesszük amit tudunk hogy egészséges, boldog gyerek és felnőtt legyen.

2022. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt mindig tudtam, hogy majd szeretnék gyereket, de sosem volt konkrét elképzelésem, hogy mikor. Aztán amikor 29 éves voltam, szó szerint egyik pillanatról a másikra előtört belőlem a vágy, hogy na most már jöhetne. Jött is, első baba 30 évesen, második 32 évesen.
2022. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!