Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nehéz fel nevelni egy gyereket?

Nehéz fel nevelni egy gyereket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz. Nézd meg mennyi kérdés van róluk. Annyit nem tudnak, hogy kell pelenkát kicserélniük és mit csináljanak a pelenkával. Vagy hogy kell felöltöztetni a babát. Komolyan nézd meg mennyi analfabéta szülő van és mindegyikük kérdést kiír róluk. Ha az oldal nem lenne, akkor nagy bajban lennének.
2022. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Miért kellene tudni, hogy kell pelenkázni? Te úgy születtél, hogy tudtad? Nagyobb baj, hogy idióták a szülők, kimegyek este 9-10-kor az utcára és pár éves gyerekek szaladgálnak, visonganak, ahelyett, hogy már aludnának.
2022. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted? Anyagilag vagy lelkileg?

Meg attól is függ, hogy milyen az a gyerek. Nekem 2 adhd-st dobott a gép, és nagyon nehéz. A húgom a tökéletes, neurotipikus gyerekére is folyton panaszkodik. Az első 3 évben nagyjából semmit nem fogsz aludni. Ilyenkor történik a válások nagy része is. Stresszes, a pároknak nincs ideje egymásra, rámegy a kapcsolatuk.

Óvodában folyton betegek, emiatt a munkahelyen lehetnek gondok. Anyám 3-szor váltott munkahelyet emiatt, amíg a húgom kicsi volt.

Az általános iskola alsó tagozata meg nem való még minden 6 éves gyereknek. Sokan nehezen veszik az akadályokat. Otthon is kell tanulni, a gyerekek ellenkeznek, sírnak. A tanárok közt is sok van, aki nem oda való, velük is küzdeni kell.

Talán felsőtől már önállóbbak, de akkor meg jön a kamaszkor.

Szóval igen, nehéz. Csak erről nem illik beszélni, mert mindenki azt mondja akkor, hogy milyen lelketlen vagy, hogy a gyereknek örülni kell, stb.

Persze, hogy örülünk, de azért nem egyszerű.

2022. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
1. Nem lehet mindenki olyan ügyes mint te, hogy az anyaméhben tudtad, hogy kell pelenkázni. Nekem két diplomám van mégis féltem tőle, illetve 10 hónaposra a mai napig megkérdezem anyámat, hogy mit adna rá. A kérdezés nem szégyen, a fogatlan proli okoskodás, amit te nyomsz az az. 🤡
2022. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Azért a mostani eldobható pelenkákat feladni egy gyerekre nem egy agysebészet, a régi hagyományos pelenka sokkal nehezebb volt. De tény, hogy egy újszülöttel lehetnek olyan kérdések, amelyeket nem tud mindenki alapból.
2022. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért pelenka ráadás nem agysebeszet, kitapasztalja, rajon az ember. Az állandó mástól kérdezgetes tesz teljesen önállótlanna. Bebszna mást kerdezgetnek, hogy mit adna az én gyerekemre.
2022. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ehhez balfasz vagyok sajnso a gyerek neveléshaez :(
2022. aug. 27. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
6. Kitapasztalja, így van, de senki nem úgy születik. Ha neked meg nincs olyan az életedben akivel megbeszélheted, hogy mit adj rá, szívből sajnállak. Marha magas lóról beszélsz, elfelejtetted milyen volt friss, tapasztalannak anyukának lenni.
2022. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!