Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor történik meg az hogy a...

Mikor történik meg az hogy a gyerek fütyijén a bőr hátrahúzásakor a bőr ott marad és veszélyes állapot alakul ki ?

Figyelt kérdés

Kisfiam fütyije alatt faggyú szerűséget törölt ki az orvos,elég sok volt a bőre alatt.

Úgy vettem észre hogy pirosas volt a fütyije.

Most viszont nagyon fáj neki piros,pisiléskor csíp

És nagyon sír ha este fürdésnél húzom neki a bőrt és törlöm ott meg neki,és utána kenem be neki kenőccsel

És olvastam hogy hátra húzásnál a bőr ott maradhat és az veszélyes nem is lehet vissza húzni csak orvos tud rajta segíteni

Ezt hogy lehet elkerülni ?

Vagy csak akkor maradna ott a bőr ha az a bőr szűk lenne?

Illetve minden nap húzni kell neki fürdésnél a bőrt ?

Egy két napot nem lehetne kihagyni míg ennyire fájdalmas neki ?

Köszönöm a segítséget.



#Fütyi gondok #Fütyi hátra húzása #Faggyú szerűség
2022. szept. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Hány éves a fiad? Rendszeresen, minden nap hátrahúzod neki,és mossátok rendesen?

Ha felgyűlt a faggyú,ami amúgy szmegma,akkor nem igazán tisztogathattad...

Az orvos nem mondott semmit a pirosságra?

Mivel kened,az orvos írta fel?


Hátul csak akkor marad a bőr,ha túl szűk és "rászorul".

2022. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Azért piros meg fáj mert be van gyulladva. Épp most a legfontosabb alaposan mosni, kenni. Tehát hátra kell húzni. Akkor akad be ha már teljesen hátra lehet húzni és túl van húzva. Tehát nagyon erősen nagyon hátra van húzva.

Az a cucc meg ami kijött szmegma

2022. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
1 Én minden nap alaposan megmosom a fiamnak mégis volt begyulladva. Le volt még tapadva csak egy kis részen nem. És oda nem tudtam benyúlni. Begyünlt
2022. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mossátok neki furdéskor? Simán csak kézzel és vízzel? (Bocsi az offért)
2022. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem pont ezért lett körülmetélve, mert ott maradt..
2022. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!