Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érezted, hogy na jó,...

Mikor érezted, hogy na jó, mégis szülök még egyet?

Figyelt kérdés

Mindig 3 gyereket szerettem volna. Az első megvan, 1 hónapos. Hála Istennek nagyon könnyű szülésem volt, minimális vajúdás után 20 perc alatt kinn volt. Nem is ezzel van a baj.

Hanem a terhesség utolsó hónapja (Hisztis voltam, minden mozdulat fájt, fél éjszaka pisilni jártam, le akart szakadni a szeméremcsontom stb.), és a szülés utáni 1 hét (Ezt nem kell magyarázni, ugye? :))) katasztrófa volt.

Most úgy érzem, hogy ezt nem akarom újra. De nagyon-nagyon reménykedem, hogy el fog múlni az érzés.


2010. szept. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 hós babával,természetes,hogy így érzel.:)

Egyébként gratulálok a picihez.


El fog múlni az érzés,hidd el,én be is depiztem a szülés után,mégis most már szépnek látom az egészet,még a depis idő is megszépült.

18 hós a fiam,de már jóval korábban is ezt éreztem.

2010. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az én terhességem olyan volt,hogy még a szülés előtti napon is tudtam volna szaladni..9 kg híztam (szülés után 1 héttel már rajtam se volt) hányingerem soha nem volt az oldalt fekvést is megszoktam viszont a szülés az nem éppen valami kellemesre sikeredett elég problémás volt éjszakánként alig tudtam aludni mert az emlékek állandóan ott voltak és főleg a rossz emlékek.1,5 éves a gyerekem és tovább léptem a dolgon,hiába a rossz dolgok mert sokkal több jó történik velünk a baba által.Már próbálkozunk a testvérrel.

2010. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár órával szülés után :) De hozzáteszem nagyon könnyű volt az első szülésem!
2010. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az orvosok kérdezték mindig , minden kismamától, hogy na, fog még szülni? Szerintem nem nagyon hallottak igen választ. De fifikásak voltak, mert a "frissen" szült anyukákat kérdezgették :)))

Egyébként én olyan 3 hónapos kora körül gondoltam, hogy mégiscsak szülök majd :) De csak jövőre, nmost másfél éves a kicsi :)

2010. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerencsém volt, mert nekem a terhesség a szülés is problémamentes és könnyű volt. Én rögtön akartam utána, és sikerült is.....:-) 11 hónap és 2-3 hét lesz közöttük...:-)

Mindenkinek ilyen szép és könnyű gyermekvárást és szülést kívánok!!! :-)

2010. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

7-8 hónapos volt a babám, mikor mondtam, na jöhet a tesó. Csak akkor még szoptattam, nem volt peteérésem, így 14 hónapos volt, mikor újra terhes lettem.

De az első pár hónapban erősen tiltakoztam minden ellen, ami terhességgel, szüléssel kapcsolatos.

2010. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8 év múlva.
2010. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azonnal. 3 terhesség, mindegyik császárral. fájt az is és traumás eléggé. most a 3 után már nem, tényleg ennyi. írta valaki, hogy rémálmodik a szüléssel. én is.
2010. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első után kb. fél évvel, 1 éves volt, amikor teherbe estem újra. A második szülés után 1 évig azt mondtam, hgoy ennyi elég volt, kész, biztos, hogy nem.

Most 17 hónapos, és megfogant a gondolat a fejemben, hogy mi lenne, ha szülnék egy harmadikat... A páromnak még meg sem mertem említeni, mert ő nem akar harmadikat. Fél, hogy mi lesz az anyagiakkal... A szülés után nem csoda, hogy így érzel, zűrös "egy kicsit" az elején, mégiscsak az egész életed megváltozott. Nyugi, biztos fogsz még szülni. :D

2010. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
aznap már szültem volna újra. Császár volt. Januári baba, úgy terveztük, hogy decemberben már próbálkozunk megint. Most kicsit bepánikoltam, hogy közeledik az idő, most 8 hónap távlatából kezd kellemetlen lenni az utolsó hónap, érdekes módon szülés után azonnal nem tűnt ilyen kellemetlennek az egész terhesség meg a herce-hurca (pl. ne egyél majonézt, menj vérvizsgálatra, megint nődoki, stb). De soha eszembe sem jutott volna, hogy a szülés kellemetlenségei miatt ne szüljek újra. Ne izgulj, az ellenérzés hamar elmúlik. Pár hónap múlva már a fájdalomra sem emlékszel. Én már 5 hónap után fel sem tudtam idézni, hogy mennyire fájt a vágás.
2010. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!