Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tesznek úgy a hordozó,...

Miért tesznek úgy a hordozó, sokáig szoptató, együttalvó anyák, mintha üldöznék őket?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért, úgy tesznek?!
2022. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom mert sokszor szólnak be nekik. Pl. védőnők, bölcsis gondozónő, óvónő, gyerekorvos, jószándékú rokon vagy barát, ilyesmi.

Tudom, minden anyának beszólnak valamiért, nem lehet mindenkinek megfelelni, de a sokáig szoptatásért és együttalvásért talán egy fokkal többször szoktak.

2022. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Én mind a 3 kategóriába beletartozok, de nem teszek úgy, mintha üldöznének. Viszont tény, hogy kaptam már beszólást a hordozásra, meg a szoptatásra is. Az együtt alvásra nem. De nem is reklámoztam inkább sehol ezeket ezután.

Pl szoptatásra megkaptam 1 év után, hogy adjak már inkább rendes kaját annak a gyereknek. (Evett már mindent amúgy.) Hordozásra megkaptam, hogy nyomorék lesz a gyerek. Itt nem tudta az illető, hogy hordozok, csak mondta nekem, inkább ráhagytam, és nem említettem, hogy én is hordozok. Na ezekért hallgattam inkább ezekről, amúgy se vagyok nagy dumás, amire nem kérdeznek rá konkrétan, azt nem tolom az ember arcába, és el is kerülöm a kellemetlen helyzeteket.


De el tudom képzelni, hogy valaki szívesen beszél ezekről, és kapja a beszólásokat.

2022. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én értem h mire gondolsz. A császárosokkal vok így. Nekem még soha nem szólt be senki emiatt, de még a császárral szült barátaim, rokonaim se mondták h kaptak volna "kritikát" emiatt.

Az ilyen beszólások azt érintik meg akik bizonytalanok abban h jól csinálják e. De nekik akkor is fáj ha idegen emberek fórumokon leszólják a dolgokat, még ha nem is nekik szegetve. Egyszerűen magukra veszik

2022. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom vagyok es se nem üldöznek, se nem teszek úgy. Eleve kinek mi köze hozzá, hogy hogyan alszunk vagy mennyit szoptatok, a legtöbben nem is tudják. Nem erről szoktam a baratokkal se beszelgetni.
2022. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam, hogy gáz az együttalvás.
2022. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!