Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélnél egy olyan egyedüláll...

Elítélnél egy olyan egyedülálló anyát akinek támogatója van?

Figyelt kérdés
31 éves egyedülálló anya 4 éves gyerekkel. A gyerek apja külföldön van, nem kap tőle semmit. Az anya 8 órában dolgozott és másodállása is volt. Az anyai nagyszülők anyagilag nem tudják támogatni, de az unokára szívesen vigyáznak. Megismerkedett egy férfivel aki nem akar kapcsolatot, de sok időt töltenek együtt és támogatja a nőt és a gyereket anyagilag, illetve csinálnak együtt programokat, mint egy igazi család. Ennek köszönhetően nem kell másodállást vállalnia az anyának. Ez nagyon elítélendő?

2018. ápr. 12. 00:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
78%

"sok időt töltenek együtt"

Scrabble-öznek? 😃

Ha pénzért szexel a férfival, akkor mindenki tudja, hogy nevezik az ilyen nőt.

2018. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Nem pénzért szexel. Csak támogatást kap érte. AZ egy fokkal jobb, nem?
2018. ápr. 12. 00:23
 3/53 anonim ***** válasza:
80%
Tamogatast? Erdekesen fogod fel.
2018. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Kifizeti a mozit ha 3-an mennek, vesz új mikrót ha tönkremegy a régi, elmennek állatkertbe. Ilyesmik...
2018. ápr. 12. 00:37
 5/53 anonim ***** válasza:
82%

Egy szex, egy mikro?


Ha nektek jo, legyen!

2018. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
75%

Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást is.

pénz, vagy "támogatás" szexért cserébe ugyan úgy prostitúció

2018. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha nekik így jó.
2018. ápr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
80%
Prostinak hivjak. De kit erdekel ? Csinalsz amit akarsz.
2018. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
95%
Nekem aztán lila hogy ki mit miért tesz. Ha épp "tamogatasert" szeretkezik, az engem pont nem befolyásol. Egyáltalán egy 31 éves nő miért ad más véleményére... Mindenki úgy oldja meg sz életét ahogy tudja. Amig a kicsi ennek lelkileg nem látja kárát de az sem az én gondom, hanem az anyáé
2018. ápr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
71%

Nem ítélném el. De nagyon át kell gondolni a dolgokat a gyerek miatt. Ő mit lát ebből az egészből? Hogyan éli meg ezeket a dolgokat? Ki tudja, mi történik a jövőben, mi lesz ha pl. megszűnik ez a kapcsolat. Pl. találsz valakit, vagy csak egyszerűen ellaposodik a dolog valaki részéről. Mert ezt csak feltételezés, de szerintem egy ilyen kapcsolatban nincs a jövőre nézve kötelezettség. Mivel az apja nincs ott, nagyon sokat számít, hogy ki az a férfi, akivel anyával együtt töltik hárman az időt.


Szóval én inkább a gyerek miatt aggódnék. De ezt csak Te láthatod/tudhatod.

2018. ápr. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!