Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felek?! A ferjem nem tamogato?

Felek?! A ferjem nem tamogato?

Figyelt kérdés

A ferjem nagyon szeretne kisbabat. En mar evek ota vagyok ra, de most borzalmasan megijedtem. O nem tamogato tipus, ha valami miatt aggodok, vagy nem jol csinalom, leteremt, kiabal.

Mindig elmondja, hogy mas nok jobban csinaljak, alkalmasabbak dolgokra, mint en. Nagyon felek, hogy terhesseg soran, vagy mar a kisbaba mellett lelkileg megnyomoritana, amikor egyebkent is eleg erzekeny tud lenni egy no, rengeteg ketseggel. Mas is fet ilyentol?


2019. aug. 13. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Biztos lehetsz benne, hogy ez nem fog változni...
2019. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a gyereken kell gondolkodni, hanem azon, miért vagy vele?
2019. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem féltem ilyentől, de én nem is egy büdös parasztnak szültem.
2019. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem féltem ilyentől.Viszont én ilyen férfihez hozzá sem mentem volna és főleg nem akarnék neki babát szülni.Nem csak téged, hanem a gyereket is nyomorítja ezzel a mentalitással.
2019. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Téged már megnyomorított a férjed, hiszen félsz tőle. Minek vagy vele? És még szülni is fogsz neki, mert nem leszel képes kilépni a posványból!

Tudod,ha nekem a férjem azt mondaná,hogy más nők miben jobbak, mint én, összepakolnám a cuccait és mehetne a "más nőkhöz"!

Szedd már össze magad!

2019. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

'Mindig elmondja, hogy más nők jobban csinálják, alkalmasabbak dolgokra, mint én.'

Ez elég rosszul hangzik.

'Leteremt, kiabál' Mintha nem is kezelne egyenlő félként. Mi lesz, ha lesz gyerek is? Vele is így bánna?

2019. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan,te egy ilyen embernek akarsz gyereket szülni?


Milyen lesz annak a gyereknek?

2019. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Még ha a gyerekkel nem is lesz ilyen akkor is károsulni fog ha azt hallja/látja hogy az anyjával így bánik apa.
2019. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

XXI.században,amikor a nők azt csinálhatnak,amit akarnak, még vannak ilyen nők, akiknek uruk van!

Döbbenet számomra ez!

Kérdező, neked nincs önbecsülésed? Minek vagy egy ilyen emberrel??

De gondolom mindjárt jössz vissza és megvéded az embered, mert hát jó ember ő, csak blablabla...

2019. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél hozzá? De komolyan! Gyere vissza és mondd el, mert már tízen várjuk. Te komolyan azt hiszed, hogy egy házasságnak így kell kinéznie? Addig válj, amíg nincs gyerek! Nem "tud elég érzékeny lenni egy nő rengeteg kétséggel", te követtél el kapitális hibát, amikor kimondtad az igent! Ha kétségeid voltak, nem kellett volna!
2019. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!