Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyi idő jut...

Anyukák, mennyi idő jut magatokra 1-3 éves gyereketek mellett napi, heti szinten?

Figyelt kérdés
Mikor van “én időtök”? Hogyan oldjátok meg?

2022. szept. 26. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Este lefektetés után 1 óra.😅 most 1 éves.
2022. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Napi 3-4 óra.
2022. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Esti fektetés után “dorbélozok” úgy este 8-éjfélig: filmnézés, pepecselés, néha kimozdulás a férjemmel stb.
2022. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
*dorbézolok
2022. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Most 1,5 éves, semennyi szinte.


Napközben alszik kb. 1,5 órát, de akkor dolgozok, főzök vagy olyasmit csinálok, amit mellette nem tudok. Ha hazajön a férjem, akkor van egy pici szabadidöm, mikor játszanak, de a gyerek akkor is állandóan a fenekemben :D


Volt idő, hogy, miután lefektettem, fent voltam még 1-2 órát, de mostanában estére ki vagyok nyúlva, mikor alszik, akkor én is :D

2022. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Szintén altatás után fenn maradok, hogy végre azt csináljak, amit szeretnék. Illetve időnként az apjuk is vigyáz rájuk, ez oda-vissza működik. Meg anyám is, de akkor inkább kettesben szoktunk lenni a párommal, hogy egymást se hanyagoljuk el.
2022. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
1 éves kora óta tartok énidőt. Délutáni alvása alatt 1 órát sportolok, esti alvása alatt férjemmel vagyok. Az mondjuk inkább feleségidő, de legalább nem anyaidő.
2022. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Esti altatás után pár óra, amíg én is be nem alszom. :D
2022. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 3 éves, lányom 1.


Delelött a fiam oviba, akkor a kicsi alszik egy 20 percet, az lehetne énidő. De inkább gyors megfőzök, takarítok, valamit csinálok.



Olyan énidő, mikor valaki más figyel rájuk, havi 1x 1.5 óra, míg elmegyek körmöshöz


Többre lenne igényem, már nagyon a megőrülés határán vagyok. De sajna nincs több lehetőségem

2022. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

10 hónapos volt mikor befejeztem egy egy éves képzést. 2 éves mikor emelt érettségit tettem le, most 3 lesz és egyetemre járok.

Reggel smink haj stb, koromfestes amikor kell, illetve a felnőtt dolgok. Altatas után sose csinálok mást, mint a férjemmel vagyok. Amikor elvolt, sosem avatkoztam közbe. Vagy mikozben tanultam olvastam fel neki, labdát dobaltunk, sok megszakitassal persze. Ha olyan nap volt, nem eroltettem a saját dolgaim.

Mégis kitűnő lett mindenem.

Azt szokta meg, hogy nem 0-24ben szorakoztatom, de mindig ő az első a többi csak utana. 10 hosan már járt, 2 éves nem volt mikor folyekonyan beszélt, érthetően. Szóval nem megy a gyerek rovására.. És segítsegem nincs, mindent ketten. Főzés, bevasarlas, takarítás is.

Szerintem alaptermeszet es motiváció, rugalmassag kérdése.

2022. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!