Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy rokonok, baráti kör még a gyermekágyi időszakot sem tisztelik meg, hogy kezelje, már itt toporognak?

Figyelt kérdés

Nem is érzem magam még jól eléggé, de a férjem családja meg barátai már tolakodnának. Ez folyton vita, mert szerinte miért ne jöhetnének már, és hogy én ilyen meg olyan vagyok, mert nem akarom, hogy jöjjenek.


Ugyebár mondanom sem kell, ez nagyobb takarítással is jár, amihez nekem nem igazán van erőm.


4 hete szültem.


2022. okt. 2. 14:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is abszolút a 14, 17, 20as kommentelővel értek egyet maximálisan. Senkinek nincs joga türelmetlenkedni, meg pofátlankodni, amíg direkt nem hívják meg. Amúgy ez kb minden élethelyzetre igaz, amíg nem hívnak, addig ne menj máshoz hívatlanul.
2022. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!