Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 fölöttiek, akik célzottan...

35 fölöttiek, akik célzottan ennyi idősen vállaltatok gyereket, nem érzitek öregnek magatokat ehhez?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva leszek 35, és már most kezdem öregnek érezni magam még egy gyerekhez. Még nagyon gondolkozunk rajta, hogy legyen-e még. Akik vállaltatok ennyi idősen, ti hogy vagytok ezzel?
2022. okt. 4. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen szültem a második gyerekemet, aki most 2 éves (a nagy 10 éves). Nem érzem magam egyáltalán öregnek, sőt sokkal több a türelmem, mint fiatalabb koromban.
2022. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi most álltunk erre készen.
2022. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Nekem az elsö kettö 23-25 évesen lett, de egyértelmüen túl fiatal voltam. A harmadikat direkt 35 évesen vállaltuk, sokkal, de sokkal több türelmem volt hozzá, emellett nem öregnek éreztem magam, hanem visszafiatalodtam hozzá, sokkal akivabb lettem/vagyok, mint a korosztályom többsége!
2022. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk így jött össze, ekkorra lett mindkettőnknek jó állása stb. Persze tudom hogy későn sikerült, de nem érzem magam öregnek.
2022. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt 24 évesen szültem, a másodikat most 35 évesen. Sokkal másabb. Sokkal türelmesen vagyok. Mondjuk nem szándékosan lett ekkora korkülönbség. A lányom apja lelépett, amikor 15 hónapos volt. Utána egyedül neveltem sokáig. Aztán amikor megismertem a mostani férjemet, akkor szóba került a gyerek is. És lett egy kisfiunk. Sokkal több a türelmem, sokkal jobban élvezem az egészet.

24 évesen nyilván sokszor bennem volt a mehetnék, zavart, hogy be vagyok zárva, hogy nem mehetek bármikor bárhova, hanem szervezni kell. Most élvezem, hogy itthon vagyok. Főzök, takarítok, ha alszik a pici, akkor sorozatot nézek, olvasok. Nagyokat sétálunk minden nap. Szóval nagyon jó. Nem bántam meg. :)

2022. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért éreztem magam {regnek mert van két felnőtt gyerekünk, a kicsi most 3. Fárasztó, de minden pillanata megéri, egy csoda hogy ő itt van. Majdnem 40 voltam mikor született.
2022. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen szültem és sokkal jobbnak gondolom, mintha huszonévesen tettem volna, mert sokkal mélyebb önismerettel, sokkal tudatosabban tudok benne lenni. Helyre tudtam tenni magamban már több dolgot, amit a gyerekemnek már nem adok tovább. Szerintem ezek épp oly' fontosak (ha nem fontosabbak), hogy mennyi idős leszek, ha érettségizik a gyerekem.
2022. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
En meg 37 evesen szultem a masodikat, de oregnek erzem magam..most ha ujrakezdenem nem vallalnam. Az elsovel minden nap tanulni,kene,ha lenne idom, ugyanis nem engedi a kicsi,visit. A ferjem meg keso estig dolgozik. Mar kezdek izuletes lenni, nem birom az ejszakazast. Reggel alig birok a lepcson lejonni,mire bemelegedek.Ferjem 40. Neki kb 20 perc turelme van a gyerekkel jatszani es besokall. Elfaradtunk, most lett penzunk, fiatalon csorok voltunk de most meg a gyerek miatt nem tudunk utazni. Es elborzaszt, hogy 58-60 evesen megyunk az erettsegijere, valahogy nem gondoltam ezt vegig. Es valoszinu az unokakat sem erjuk meg, ha nem alapit csaladot hamar.
2022. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt szültem 36 évesen, de egyáltalán nem érzem öregnek magam, most volt itt az ideje.
2022. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37 éves voltam, amikor a lányom született. Nekem nagyon jót tett a késői szülés. Fiatalabbnak éreztem magam a koromnál, fitt voltam, sokkal érdeklődőbb lettem. Sokan el sem hiszik, de olyan türelem alakult ki bennem, hogy sosem kellett még a hangomat sem megemelnem. A lányom már felnőtt azóta.Kezdettől sokat utaztunk együtt és máig elmegyünk évente egy közös útra.
2022. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!