Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Márta,...

Mi a véleményetek a Márta, Viktória, Manuéla, Kármen, Elena, Roszió, Amaja, Esztibaliz, Márlen, Penelopé, Inez, Glória és Makaréna nevekről?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Márta, Viktória, Manuéla, Inez, meg esetleg az Elena és Glória teljesen rendben vannak szerintem. A többi viszont eléggé..... Brazilos
2022. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Glória a "legjobb"
2022. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viktória (bár ez is tucat lett) és Inez elfogadható, a többi szerintem szörnyű.
2022. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Roszió, Esztibaliz és Márlen nem anyakönyvezhető, de mindegy. A Makaréna nevetséges, az Amaja szintén. A többi elmegy
2022. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom róluk, hogy el sem tudom képzelni, hogy jutottak ezek egyszerre eszedbe :D

Márta és Glória tetszik, Viktória, Inez, Elena normális nevek, a többi inkább dél-amerikai popdalok címe. :)

2022. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Makarénát Makrélának olvastam 🤣
2022. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mártáról nekem mindig a paradicsommártás ugrik be, így nem tetszik, de amúgy maga a név nem csúnya.

Viktória már elcsépelt.

Manuélát nem tudnám magyar gyereknek elképzelni.

Kármen így fonetikusan írva erőltetett, meg akaratlanul is belehallja az ember, hogy "kár", viszont Carmen-ként írva nem rossz.

Elena szerintem ezek közül a legjobb, semmi baj nincs vele, sőt szép.

Rosziót életemben nem hallottam, nem tetszik.

Amaja szintén erőltetett és magyar környezetben furcsa, meg így leírva is. Angolosan, Amaia-ként szép.

Esztibaliz... na, ezt se hallottam még soha életemben. Nem tetszenek az ilyen bonyolult, különleges nevek.

Márlen teljesen semleges, nem adnám.

Penelopé is túl giccses egy magyar gyereknek.

Inez, Glória nem rossz nevek, de nem is a kedvenceim.

Makarénáról mindig az az idétlen tánc jut eszembe, nem szúrnék ki így egy gyerekkel sem.

2022. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kármen tetszik, második utónévként passzolna hozzá az Elektra...
2022. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kármen,Márta,Glória,Elena,Inez ezek közül választanák a többi név nem

tetszik.

2022. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!