Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék bejelentkezni az...

Hol tudnék bejelentkezni az anya-magzat kapcsolatanalízisre Dr Raffai Jenőhöz vagy Dr. Hidas Györgyhöz?

Figyelt kérdés
SOS! Raffai Jenő féle kapcsolatanalízisre szeretnék járni. Sokat írnak róla, de hogy hol lehet jelentkezni, arról nem találtam információt. Aki jár, vagy tud erről valami bővebbet, kérem, írjon. írtam mailt mindkét dokinak, de választ nem kaptam.
2010. szept. 27. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

[link]

itt az oldal vége felé megtalálod mindkettejük telefonszámát. Csak fel kell hívni és időpontot kérni. Az első babámmal én is mentem volna,de aztán az anyagi része miatt sajnos végül mégsem..

Ha eljutsz hozzájuk,megírnád milyen volt? :)

2010. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidas Györgyhöz járok, a telefonszáma megváltozott, nem az már, ami a neten megtalálható. Háromszor voltunk eddig, nagyon nagy élmény :))))
2010. okt. 19. 10:17
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Most olvastam a kérdésedet, és hogy végül el is kezdtél járni a kapcsolatanalízisre. Látom, hogy ez már másfél éve volt, de megírnád, akkor mennyibe került? Köszi!

2012. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!