Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi/nő, aki...

Van itt olyan férfi/nő, aki szintén úgy érezte, hogy ilyen világban nem vállal gyereket?

Figyelt kérdés
.
2022. okt. 14. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Én a mentális problémáim miatt nem vállalnék.
2022. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a pocsék világ miatt, magam miatt sem, sosem vágytam rá.
2022. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted? Nyugi, nem vagy különleges. Heti szinten több ilyen kérdés van. Használd a keresőt. Olyan uncsi már ez a sok önkéntes siratóasszony.
2022. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: Hol a gyerekellenesség?
2022. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2022. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%

Mármint milyen világban ? Ahol éhezés van, háború, járvány? Elcseszett kormány, folyamatos Klímaváltozás ,szélsőséges időjárás ? El iparosodás ?


Miért vállaltak az első világháború idején? Alatt,közben. Utána?

És a második ?

Menjünk visszább, miért nem haltunk ki a sötét középkor után,idején?


Miért lettünk többen ? Miért éled meg rosszabbul ezt a "világot"?


Bárki bármit mond. Az életem jó!

Mindenem megvan, kényelmes ,futott otthonom. Lámpa ég sötétben ,és nem a gyertya lángja.

Nem kell napokat sétálnom ,hogy egy pohár vizet ihassak.

Nem kell napokon át vadásznom ,hogy ehessek. ( Kikeve a boltban jelenleg a cukor után ,na azután most vadászunk😂) de tudok nélküle élni? Igen!

Nem kell nekem a családomtól millió km-re utaznom ,hogy dolgozhassak.

Nem fenyeget a veszélye annak ,hogy behívnak katonának és lehet. Sosem tèrek vissza.

Gyönyörű időnk van, nézz ki az ablakon, látod a szinesedő erdőket? A csiripelő madarakat hallod?

Istálóba kényszerülsz aludni?

El kell adnod egyik csemetèdet azért ,hogy a másik 3at etetni tudjad?


Ha ezekre a válaszod neked is ,nem, akkor min stresszelünk?

Oda mész ,azt teszed amit szeretnèl? Vagy egy fogoly vagy valahol?


Ez a világ mind csak nèzőpont kérdése. Vannak jobb. Rosszabb napok ,hetek hónapok. De sok minden attól függ ,hogyan éled meg 😉

Szeressem az életemet ? Szeressék itt lenni? Lássam a jót? Vagy ,marcangoljam magam? Mert merre felé tartunk?

A tőlem telhetőt megteszem!Amit kisemberkènt én/mi megtehetünk. És éljük az életünket.. hozzáteszem 2 gyermekkel együtt. És talán mèg harmadik is lesz.


Élj a pillanatnak. Tedd elvezhetöbbè a saját életedet.

Pozitívan!

Tudod már rég kihalt volt az egész emberiség ,ha most mindenki így gondolkozna. Sőt sok minden más is kihalt volna ezzel együtt.

Nem azt mondtam ezzel,hogy te rosszul gondolkozol. Nem ,csak például másképpen mint én. Ez tök jól van így.☺️

És legyen szép ,napos ,csodás napod!

2022. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!