Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mai világba elvárja egy...

A mai világba elvárja egy férfi a nőtől hogy tudjon főzni?

Figyelt kérdés
úgyértem ha a nő már jóval benne van a korban.
2022. szept. 4. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

30 felettire gondolsz?Nem rossz ha tudsz főzni hisz rendelni vagy étterembe nem lehet állandóan menni mivel marha drága.

Én főzök,sütök és nagyon ritkán rendelünk vagy eszünk valahol de jobb is így mert ha én készítem el az ételt akkor biztos nincs utána se gyomorfájás se semmi egyéb problémánk:)

Ha nem tudsz főzni akkor tanulj meg,nem olyan nehéz az csak gyakorolni kell és menni fog.

36/N

2022. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Én nő vagyok és tudok főzni. Én meg elvárom a családom férfi tagjaitól, hogy ne várják el, hogy én tudjak főzni (ugyanúgy dolgozik napi 8-9 órában mint ők), hanem lássák el magukat, ha úgy alakul.


Tehát nálunk ők is tudnak főzni.

2022. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Én elvárom. Nem azért, hogy a seggem alá tegyen mindent munka után, hanem pontosan azért, mert ma már nem megoldható az, hogy egy dologért csak az egyik ember feleljen. Mi van mondjuk, ha engem baleset ér a munkahelyemen, és kórházba kerülök? Nem eszik főtt ételt? Vagy anyagi csődbe viszi a kasszát azzal, hogy naponta rendel? Épp ez igaz fordítva is. Ha nem tudok mosni, mi a francot csinálok, ha vele történik bármi, vagy csak elutazik mondjuk rokonlátogatásra?
2022. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor, ha a nő meg elvárja hogy a férfi dolgozzon és tartsa el míg ő gyesen van otthon a gyerekkel
2022. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Én nőként elvárom egy férfitől, hogy tudjon főzni. Életképtelen férfiak nem érdekelnek.
2022. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
El.
2022. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Egy nő, aki még főzni sem tud az max egy luknak jó.
2022. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
El. Szerintem alapvető dolog (nem csak nőknél). Aki nem tud főzni se az kikímélt életképtelen ember nemtől függetlenül.
2022. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Az én párom faluhelyről költözött hozzám a városba. Náluk az volt a szokás, hogy az nem nő, aki nem főz a családra. Nagyon sokáig kellett hadakoznom vele pasiként, hogy odaengedjen a konyhába. Engem kikapcsol a főzés, szükségem van rá néha. Aztán most odáig fajult a dolog, hogy bizonyos kajákat én jobban csinálom, mint a szeretett NŐ. Imádja a főztömet, de Ő főz többször, a villanyszerelés meg az én dolgom. El is mosogatok magam után, ha én főzök, nálunk ez nagyon jól működik.
2022. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Nőként úgy gondolom, hogy van egy alap szint amit illik azért tudni, semmi extrém,pl tészta főzésre gondoltam, egy könnyebb pörkölt, ilyesmik.
2022. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!