Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szól a mai világba egy...

Mit szól a mai világba egy férfi ha egy nő nem tud főzni és már elmúlt jóval 30 éves?

Figyelt kérdés
otthagyja ezért, vagy nem is kezd vele
2022. júl. 22. 18:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Vagy otthagyja vagy nem
2022. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanazt, amit egy nő szól, ha egy férfi nem tud főzni. Ha valakinek a főzés a központi kérdés a tarskeresesnel az ne társat keressen, hanem szakácsot.
2022. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Általában az ilyeneknek nincs párkapcsolata, mert normális nő nem jön össze olyan sekélyes, hímsoviniszta alakkal, akinek a főzni tudás a fő érték egy nőben.
2022. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
a hímsoviniszta alatt azt érted hogy egoista
2022. júl. 22. 19:13
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon tudok főzni, akár szakácskönyvet is írhatnék. Főzök is, mert szeretek főzi. (Na, nem 38 fokban, a 42 fokos konyhában!)

DE!

Ha ez lenne az alapelvárás, vagy a kiválasztási szempont felém, elhajtanám a búsba a pasast.

2022. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Nálam nem alapelvárás, de azért, ha nem tud alap szinten sem főzni, az intő jel. Valószínűleg magát ellátni sem képes és még sok alapvető dologra sem az ilyen ember, legyen akár nő, akár férfi.

Nem a főzésen van a hangsúly, de elég gyakori, hogy ennek a hiánya csak a jéghegy csúcsa. És az illetőnek ki van/volt nyalva otthon a valaga. Ez nem nem specifikus, a hercegnők és a mama kicsi fia sem egy szerencsés dolog szerintem.

2022. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ez igaz nekem is ki van ny*va a valagam de anno meg akartam tanulni főzni de anyu kiküldött mindig a konyhából
2022. júl. 22. 19:45
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

Tudd ellátni magad

Szerintem az a negatív, ha az látszik rajtad, hogy egy pörköltet sem tudsz összedobni, mert akkor neki kell eltartania

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyébként a nőnek kéne a férfit eltartania, hanem hogy mindkettejükben kell lennie bizonyos szintű önállóságnak

Nem hiszem, hogy elvárás lenne, hogy sztárséf legyél

2022. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

A feleségem max. egy rántottát tud megcsinálni, de ennek ellenére 36 éve vagyunk együtt.

Sosem volt szempont hogy tud-e főzni.

2022. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

7: Én akkor tanultam meg főzni, amikor külön költöztem a szüleimtől. Jó, mondjuk 18 éves voltam, nem 30+

A kérdésre a válasz: akinek ez alapelvárás a párválasztásban, az mehet a búsba.

2022. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!