Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan a gyereknevelés, mint...

Olyan a gyereknevelés, mint amilyenre számítottál? Vagy nehezebb/könnyebb?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 09:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

Nehezebb, sokkal nehezebb :D


De ez biztos gyerekfüggő, nekem egy örökmozgó, akaratos 1,5 évesem van, egy nyugodt gyerekkel talán könnyebb lenne.

2022. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
40%
Nehezebb de ezt a szeretetet soha előtte nem éreztem és annyi jó élményt ad, hogy nem zavar a rossz.
2022. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal nehezebb 😅

Pedig tudtam, fel voltam készülve arra, hogy nem leányálom

2022. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Nehezebb, bár még nagyon az elején járok.
2022. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Nehezebb. Pedig gyerekekkel foglalkozom, elég korrekt elképzeléseim voltak, de sokszor még így is vannak pofáraeséseim, hogy mennyire szívás is valójában egy két dolog.
2022. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Eddig sokkal könnyebb. De még csak 10 hónapos. A feketeleves ez után jön gondolom.
2022. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Amikor csak 1 volt, nekem könnyebb volt. Igazi álom gyerekem volt. Evett, aludt, eljátszott. Bárhova el tudtam vele menni, bármit el tudtunk intézni.

2.5 éves volt mikor megszületett a huga. Hát azóta extra nehéz fokozatú az életünk. Sokkkkkkal nehezebb, mint én azt gondoltam.

A nagy "elromlott", a kicsi alapból egy hisztérika.

3.5 most a nagy, 1 a kicsi. Én a túlélésre megyek minden nap.

2022. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Mit értünk gyereknevelés alatt?

Az operatív dolgokat? A gyerek miatt megváltozott életre?

Én a tényleges _nevelés_ részére gondolva, eddig azt gondolom, hogy amire úgy gondoltam, hogy fog működni, az működik. 2,5 éves, tehát még közel sem vagyunk a végéhez. De a legtöbb dolog működik. Az életkorral járó hiszti és dühkitörésekhez kellene több türelem részemről. De dolgozok rajta.

Egyébként meg nehezebb az a része, mint gondoltam, hogy majdhogynem 180 fokban megváltozott az életem, ezt én nehezen viseltem és hogy minden iszonyatosan sok időt igényel, egy sima elindulás is.

2022. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
17%
Kinek milyet dob a gép.Az én gyerekeim nem rosszak ,így nem fárasztó veluk lenni.Ráadásul én terhesen nem gondoltam semmire,hogy milyen lesz,mert tudtam,hogy úgy sem olyan lesz.Nem álomvilágban élek ,mint sokan.Így nem ért meglepetés.
2022. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb. 18 és 15 évesek.
2022. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!