Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jo erzes volt, mikor megvolt...

Jo erzes volt, mikor megvolt a tervezett gyerekszam, hogy nem lesz tobb?

Figyelt kérdés

Jo erzes volt, hogy nem leszel tobbet terhes, nem lesz szules, kialvatlan elso idoszak?


Hanyadik gyerek utana dontottetek igy? Eredetileg ennyit is terveztetek? Megkonnyebbultel?A csalad hogy fogadta?


Mi mostanaban dontottunk, hogy megsem lesz harmadik. En orulok is meg nem is. Remelem, nem fogjuk utolag megbanni.



2022. okt. 29. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1et terveztem 1 van. Nincs azaz isten hogy elolrol kezdjek mindent! Minden tiszteletem a tobb gyerekeseke. 🤟
2022. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kettőt terveztünk, így is lett. A család még mondogatta, hogy mikor majd a harmadik... De leállítottuk őket azzal, hogy belőlem több nem jön ki, max apjuk valahonnan hozza. A terhességek viszonylag probléma mentesek voltak, de jobban élveztem a szülés utáni részt, a baba megismerését, látni, ahogy fejlődik. Mindkét alkalommal minden percet kihasználok, mert nekem egy első és egy utolsó gyerekem van, többször nem éljük meg ugyanazt a korszakot. Így vagyunk egész.
2022. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!