Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen bababiztos használati...

Milyen bababiztos használati tárgyak vannak, amiket nyugodtan megfoghat, megkóstolhat egy 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Baba kacatos dobozokat szeretnék csinálni, amiket oda adhatok a kicsinek pakolgatni :)

Ötleteket szeretnék gyűjteni, hogy miket rakjak a dobozba :)

Köszi ❤


2022. okt. 29. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Bármit, ami nem veszélyes. Ami túl kicsi, éles, hegyes, kiszakadhat, az felejtős, ezen kívül bármi jöhet.
2022. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

konkrétumokra gondoltam :)

Benézek a szekrénybe és kb semmi nincs amit bele tudnék rakni.

Itthon nem lévő dolgokat pedig nem tudom h mit vegyek :)

Ruhacsipesz veszek majd és van egy kibelezett távirányító.

De más nem jut eszembe 😬

2022. okt. 29. 20:40
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Papírtörlő gurigája, kis üres műanyag doboz tetővel.
2022. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ruhacsipesz könnyen szétjön, és veszélyes a rugós része szerintem. Ötleteim: üres PET palack kupak nélkül, kicsi törölköző, tésztaszűrő, műanyag tányér, műanyag pohár, rongybaba, rágókák.
2022. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg dolgot bele lehet tenni. Mivel szülő vagy, és nem kétéves gyerek gondolom tudod, hogy mi az, amit bele lehet rakni. Nem kekeckedni akarok, csak számomra értelmetlen a kérdés, minden háztartásban van sok bababiztos tárgy.
2022. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Flakonok ràragasztott kupakkal, akar benne rizzsel stb, fakanàl, szûrô, papucs, mûanyagpohàr, dobozok…
2022. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Én sem értem teljesen...

Mindenki meg tudna nevezni kapásból 10 dolgot otthon, amit oda mer adni a babájának játszani. Amiket valószínű amúgy is odaadsz neki, ha látja a kezedben, és biztonságos rá nézve. A csipesz mondjuk szerintem pont nem az.

Meg felesleges is ennek ekkora feneket keríteni szerintem, ő úgysem értékeli a dobozt,főleg nem, ha egyszerre millió cucc van benne. Időnként adj oda neki valamit, amivel játszhat, és ha megunta, jöhet a következő.

2022. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Felesleges ennyire belebonyolodni, 2 perc után megunja. Én ahol épp csináltam valamit, mindig adtam valamit ami a kezembe akadt és nem volt veszélyes.

Pl a konyhában egy fakanalat műanyag tállal, vagy épp szűrő kanalat, flakont, kulacsot, szivacsot.

2022. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Mindenki meg tudna nevezni kapásból 10 dolgot otthon, amit oda mer adni a babájának játszani."

Igen, ebben reménykedtem én is :)

Bocsássatok meg, hogy számotokra ilyen ostobaságot kérdeztem és nem bánom ha elhordtok mindennek, ha mellette leírtok abból a 10 dologból párat 😳

2022. okt. 29. 21:55
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem csak szivatsz. De ráérek.

Fakanál

Evőkanál

Műanyag kanál

Müanyag pohár

Műanyag edény

Pet palack

Kisebb doboz, flakon

Teteje, fedele dobozoknak

Papir összegyűrve

2022. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!