Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nincs jogom szoptatni...

Miért nincs jogom szoptatni nyugodtan?

Figyelt kérdés

Mamam házában élünk.

Most költözés miatt ideiglenesen anyámék is raadasul bátyám is hazajott szezonrol.

Igy mint a cigány csalad egyutt élünk a házban most.

Exemmel most szakitottunk ő is az anyjával el átmenetileg.

Nekem meg itt kell már megbocsassatok de rohadni ugye mamám házában most nincs jobb szebb ötletem sajnos.

Soha nem akartam szoptatni de mivel van tejem gyógyszert nem akartam rá szedni és magától meg nem apad el a gyerek meg csak ezen nyugszik így már fel éve szoptatok.

Senki nem tartja tiszteletben hogy menjen ki ha szopizik.

Bátyám laptopozik éj meg úgy kell szoptassak.

Kinyitom én a szám az nem gond de még lehurrognak hogy ne pattogjak.

Mikor meg mondom hogy na ezért utalok szoptatni akkor még megszolal hogy muszáj mintha ők döntenek el a testemmel mit kezdek.

Kivel mit csinálok stb.

Mintha joguk lenne hozzá aha persze nekem kötelező szoptatnom ráadásul úgy hogy nem is mennek ki mert jogom nincs rá hogy úgy szoptassak ahogy akarok.ezert megjobban megutaltam szoptatni.


2019. ápr. 25. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Helló Nazzi , múltkor már nem szoptattál, az volt a problémád, hogy milyen drága a tápszer!
2019. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez is a te kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Látszik, hogy eléggé ki vagy égve. Menj ki, szívj egy kis friss levegőt.

Nem rosszindulatból írom ezt, csak a családod nem normális, nagyon rád telepszik, de amíg nem tudsz elköltözni, addig erre nem lesz megoldás.

2019. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen rámtelepszik.

Nem akartam szoptatni mindig azt gondolom jó most abbahagyom erre csak megállíthatatlanul sír a gyerek érte akkor meg mi a tökömet csináljak.

Nem is értem aki csak eldönti az elapasztja gyógyszerrel na de aki nem akar gyógyszert azt meg nem lehet elapasztatni volt hogy nem szoptattam napokig és még akkor is van tejem ráadásul 6 hét óta rendesen menstruálok mégis tejem is van ami elvileg nem is lehetséges.

Engem aztán jól megszivatott a természet is

Menstruálok szoptatok is egyszerre.

Fas zajó

2019. ápr. 25. 13:40
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? És nem akarsz esetleg a hálószobádban szoptatni a nappali helyett?
2019. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell a semmire szülni
2019. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A hálószobában ami nekem külön van a gyerekkel jött be. A tesom
2019. ápr. 25. 13:57
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért nincs jogod nyugodtan szoptatni, mert még a saját lakhatásodat sem tudod megoldani...
2019. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Cifra nyomor... Ilyen mikor valaki azt hiszi, hogy ő egy királylány aztán meg kiderül, hogy nem.

Mit keresel eleve nagyanyádnál?? Gyereket a saját nyakunkba vállalunk, nem máséba! Ha meg már mégis máshoz sikerült beszülni, illik elfogadni a játékszabályokat, és verdesni a nagyságos sejhajunkat a földhöz hogy van, aki befogafott...

2019. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nazzi nagyon bírom, ha írsz, legalább 2 sztorit kapunk. Feldobod a napom. Mosógép van már?
2019. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Nazzi komolyan már vártam a kövi fejezetet.

Javaslom, fogd magad, keress egy rohadt állást éa huzzál szépen vissza dolgozni. Akkor ki tudsz venni egy szobakonyhát, ahol egyedül és önállóan el tudod látni a gyerekedet és akkor nyugodtan fetrenghetsz, vagy írhatsz egy ujabb fejezetet.


Amúgy komolyan nyiss egy blogot, linkeld be eskü követni fogom.

2019. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!