Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felesleges...

Szerintetek nem felesleges dolog a futóbiciklire név matricát tetetni?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon fontos kérdéseken jár az eszem.


Én is akartam tetetni a fiam biciklijére, de szerintem több szempontból is felesleges:

- ha lesz kistesó, és megörökli a bicajt, fura lenne ha nem az ő neve lenne rajta

- ha nem lesz tesó, így nehéz eladni

- ha ajándékba adod, szintén fura

- plusz költség rárakatni a feliratot


Csak azért kidobni mert így senkinek se kell, meg pazarlás


2022. okt. 30. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
A matricát le lehet szedni. Mi használtan vettünk, rajta volt a kislány neve, azt leszedtük, így most "üres". Ha újonnan vettük volna, én kértem volna rá matricát a nevéhez, de így most külön nem rendelek.
2022. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ne tegyel ra. Sok ismeros panaszkodott, hogy idegenek úton utfelen megszolitjak a gyereket a neven. Nincs erre szukseg a mai vilagban.
2022. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne tegyél rá.
2022. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ja, nem tettem. Csak ma ahogy néztem a futóbiciklizős gyereket, elgondolkodtam ezen. Színből is uniszexet vettem, de a következő gyerek is fiú lesz.


2-es, na ez durva, nekem eszembe se jutott volna hogy a neve miatt megszólják a gyereket.

2022. okt. 30. 09:33
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem, sőt szerintem még dísz-rendszámot is tegyél rá :D
2022. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is a #2-essel értek egyet, táskára se tenném látható helyre a nevét, nem hiányzik hogy idegenek megtudják a nevét. lehet paramami vagyok, de inkább legyek az,mint, hogy abba a kis csoportba tartozzak akiknél baj lesz.
2022. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

"abba a kis csoportba tartozzak akiknél baj lesz."


Mint például?

2022. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6os, amúgy ez nekem is eszembe jutott, hogy egy idegennek semmi köze a gyerekem nevéhez. akár rosszindulatú, akár nem.
2022. okt. 30. 09:53
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
De gondolom, akkor nem is szólítjátok nevén, ha utcán vagytok, vagy valaki járókelő van a közeletekben. Néhány anyuka itt annyira beszari, hogy az már nevetséges!
2022. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Számomra fura, hogy ilyen jól látható helyre ki van írva a gyerek neve nyilvánosan. Nem hiszem, hogy baja lehetne belőle, attól még nem tudnak neki ártani, hogy a keresztnevét tudják. De minek mások képébe tolni. Nem voltam kíváncsi egy idegen gyerek nevére, egyszerűen fura érzés. Mondom ezt úgy, hogy imádom a saját keresztnevem, és imádom leírva látni. Gyerekem még nincs, de el tudom képzelni, milyen jó érzés lehet a szülő számára leírva látni a gyermeke nevét. Viszont ennyire mások számára is látható helyre nem kéne.
2022. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!