Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok rosszul bekötve,...

Én vagyok rosszul bekötve, hogy nem hat meg a, 6 gyerekkel nehéz anyagi körülmények között élünk című műsor? Egy ingyen elvihető dolgok nevű csoportban rendszeresek az ilyen kérések.

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is csak a gyereket sajnálok. Rossz körülmények közé nemhogy hatot, de egyet sem kéne szülni.

Mit várnak? Ha szülnek még egyet, akkor majd megoldódik a gond?

2022. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
95%
Nem vagy rosszul sikerült. Én se értem miért vállalják, ha a minimum se megy.
2022. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, engem sem hat meg. Ami ingyen elvihető szintű dolog, azt inkább kidobom, vagy még pénzé tehető állapotában eladom, pont azért, hogy a közelébe se kerüljek ennek a rétegnek
2022. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ėn pl max olyan ismerösnek adok ingyen ruhát stb ahol tudom hogy nem eladják illetve nem feltėtlenül tehet hogy roszul élnek 2 gyerekel.
2022. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6. Vagyok


Amúgy az ingyen solgoknak én is örülök, (nem azért mert nem tudom megvenni) nem vagyok egy ilyen csopoban sem tag..


De erre hivatkozva harácsolni stb az gáz.


Tehát nekik a mindennapokhoz kell.

Van itt 4 gyerekkel ilyen.

Büszkén mondja nekem, hogy ő még soha nem vett télikabátot ( van 4!!!! Gyereke, a legnagyobb 2. Osztályos)

Nah èn csak idén 4-et vettem már..

2022. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#10


Ismerős, amit a végén leírtál. Egyszer egy szekrényt hirdettem ingyen egy megyei fb csoportban, mikor költöztünk. Jó nehéz bútor volt, a 3. emeleten laktunk, szóval úgy hirdettem meg, aki eljön érte, és le is cipeli, az viheti.

Először csalónak titulált kommentben egy nőci, mert nem rögtön válaszoltam a megkeresésekre (dolgoztam🙄), aztán mikor leírtam, hogy nem 0-24-ben facebookozok, akkor rámírt privátban, hogy amúgy őt érdekelné a szekrény, de hozzuk már el hozzá (30 km-re lévő városba), mert neki 7 gyereke van...

Még volt bőr a pofáján ezt kérni, miután ismeretlenül sértegetett.

2022. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a másk halálom. Mem elég h ingyen adom, még vigyem neki helybe. Az eszem megáll az ilyeneken
2022. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!