Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Hogy érzitek, a...

Szülők! Hogy érzitek, a gyermekneveléssel kapcsolatos nehézségek végül megérik a jó dolgokért cserébe?

Figyelt kérdés

Miért? Kifejtenétek a választ, mert nagyon érdekel!


Nekem Kívülről bitang nehéznek tűnik.


2022. nov. 20. 17:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki így érzi, van, aki nem. Az a nehézségek fokától is függ.
2022. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Amikor benne vagyok a nehezébe azt mondom: nem.


Amikor viszont örömtelibb részek jönnek, akkor azt mondom: simán.

2022. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Hu. Hát ha valaki akkor az én kisfiam nehéz természet 😅 Mégis azt mondom hogy minden nehézség megéri. Hogy miért? Ezt nem lehet megmagyarázni. Csak akkor érted meg ha benne vagy. A mosolya, az ölelée, apró ajándékok, a szeme csillogása....... Stb. Leírhatatlan örömöt tud adni 1-1 pillanat. Ami aztán minden nehézséget feledtet
2022. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

1 éves múlt a fiam, első baba. Egyelőre a válaszom egyértelmű igen. A fiam viszonylag könnyű baba, így ki tudom élvezni a közös játékot stb. Hogy milyen nehézségek lesznek később, előre nem látom. Tesót kicsit később szeretnénk, két kicsi engem már túlterhelne.


Szerintem a lelki alkaton is múlik (én könnyen elengedem, ami nem olyan fontos), valamennyi segítségem is van a férjemen túl is, és anyagilag is kényelmesen élünk.

2022. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem Kívülről bitang nehéznek tűnik."


Hát még belülről milyen bitang nehéz!! :))


Főleg az elején! Én többször ki is akartam ugrani az ablakon, hogy én ezt nem csinálom tovább! De jó, hogy végül nem ugrottam ki! :D


Idővel hozzászoksz a terheléshez és felfedezed a csodákat...! ;)

2022. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nekem nem érte, nem éri meg.
2022. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Igen, megéri!
2022. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%

Ez attól függ, hogy mennyire vagy képes lemondani...


Egy egoistának nyilván nem éri meg, mert onnantól már nem ő lesz az első.

Sőt, még csak a második sem...

2022. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
39%
Őszintén, ez nem igazán szokott eszembe jutni. Amikor nagyon szerelmes vagy és a párod beteg lesz és mondjuk mindent neked kell csinálni, akkor neked megéri a párkapcsolat, hogy nem csak a happy része van?
2022. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
6-os: miért?
2022. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!