Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfi vagyok, saját gyereket...

Férfi vagyok, saját gyereket szeretnék, de nem kívánom megosztani az életemet egyetlen nővel sem, erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 21:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8: Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban, ha startból leretardáltozol valakit, akiről semmit sem tudsz azon kívül, hogy elege lett a párkeresésből, mivel a mai nők nem nagyon akarnak szülni.


#9: Akkor erre fogok hajtani.


#10: Köszönöm a választ, most már tudom, hogy elméleti akadálya nincs a dolognak, legfeljebb csak sok-sok pénz, azt pedig össze lehet szedni...

2022. nov. 23. 06:32
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11, azt gondold végig ukrán béranya esetén, hogy mi van, ha downos vagy egyéb genetikai rendellenességgel születik a baba. Akkor is elhozod? Vagy akkor csináljanak vele, amit akarnak?
2022. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, biztos nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, de vigasztal, hogy nálad élesebb. A mai nők is akarnak szülni, csak jobban meggondolják, hogy kinek. Kivéve a szerényebb értelmi képességekkel bírókat. Ha azt gondolod, hogy csak mások hibája, hogy neked nem ment ez a párkapcsolatosdi, az csak megerősíti a feltételezésemet, hogy nem vagy komplett. Hivatkozol itt arra, hogy az a bajod, hogy a mai nők nem akarnak szülni, de ha valamelyiknek mégis eszébe jutna, azzal te nem kívánnád megosztani az életedet. Aha... Logikus.
2022. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan konnyu dolog teherbe esni , mint amennyire te gondolod. En 8 evet vartam a megfelelo partnerre.

Azt is tudom mennyire nehez a gyerekneveles, ha ketten vagyunk. Egyedul biztos nem tudtam volna vegig csinalni, es szerintem egy ferfinak megnehezebb lehet..

Jol at kell ezt gondolnod, mert a gyermek elete nem jatek !

Lehet , hogy beteg lesz pl. Nem tudsz rajta segiteni; mert az igazi szuleit nem ismered..

Mindenre kell ilyenkor gondolni.

2022. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vigyél haza egyet egy árvaházból
2022. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 Egyedülállóként nem tud. Ó, házasodj meg papíron, és akkor fogadhatsz örökbe is. :D
2022. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

"Elég, ha szétteszi a lábait az első előnyös kinézetű, egy kicsit normálisabb palinak, máris csusszanhat a kölyök :( :("

Te inkább ne szaporodj. Még lombikban se.

2022. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg ne szaporodj! Neked egy kisállat sem való...
2022. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!