Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most emiatt jogosan érezzem...

Most emiatt jogosan érezzem szarul magam?

Figyelt kérdés

Fiam 3 éves, ovis.


A nyáron tele lett a térde és a hátsója pattanásokkal. Elvittem dokihoz, mármint bőrgyógyászhoz, kiderült, hogy annyira klórozzák a csapvizet, amiatt ilyen. Írt krémet, nagyon lassan, de hatott.


Most 1,5hete ugyan ilyen a térde, hátsója. Szerdán szólt az ovónő, hogy ilyen. Mondom tudok róla, 1 hete ilyen. Hát mert az oviban most söpör a kéz láb száj vírus, azt hitték az.

Elhoztam, éjjel be is lázasodott.

Másnap elvittem dokihoz, aki a torkában látta a hogy hólyagkezdemények vannak. Csütörtök péntek már nem ment a gyerek oviba. A torkán kívül nincs hólyag, a térde krémezve van, javul.


Ma találkoztam az ovónővel, érdeklődött a gyerekről. Mondtam, hogy valóban elkapta, de a térdének nincs köze hozzá.

Erre elkezdett flegmázni, hogy azóta mégtöbb a beteg, én meg 1 hétig ilyen térddel hordtam a gyereket, lehet ő fertőzött le mindenkit, felelőtlen vagyok.


Most komolyan neki van igazam? Valóban nekem kellett volna tudnom előre, hogy beteg lesz?

Most én érzem rosszul magam a beszólása miatt.



(26an vannak a csoportban, szerdán már csak 6an voltak. Kedden még 20an. Férjem viszi reggelente, délbe én hozom, de akkor nem is beszélek sosem az ovónővel. Azt sem tudtam, hogy ez a betegség van. Férjem sem.)


2022. nov. 26. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, ahogy írja a 9-es is, utólag megpróbálhatsz még egyszer beszélni az óvónővel, és mellesleg tényleg nem ártana az óvodapedagógusnak szólnia a szülőknek, ha járvány van, hogy figyeljenek jobban oda az ilyen és ilyen tünetekre.
2022. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!