Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amennyiben más rokon gyerekkel...

Amennyiben más rokon gyerekkel nagyon nem szeretek lenni akkor a sajátommal is lehet így éreznék?

Figyelt kérdés
Sokszor vigyázok a keresztfiamra vagy tesómék lányára de egy idő után teljesen az agyamra mennek nagyon nagyon rosszak és semmi türelmem nincs hozzájuk. Azon gondolkodtam,hogy amennyiben saját gyermekem lenne egyszer vajon hozzá sem lesz türelmem? Ez nem tudom miért van, tudom mások mennyire szeretik a gyerekeket és én is szeretem őket de csak kevés idejük tudok velük lenni mert utána egyszerűen kezelhetetlenek.
2022. nov. 27. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A legfontosabbat kihagytam,hogy lány vagyok
2022. nov. 27. 10:55
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A saját az teljesen más, emiatt ne aggódj.
2022. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Én is hasonlóan voltam mint te. Lett gyerekem és türelmes vagyok vele de még baba.

Ha olvasgatsz anyás oldalakon akkor láthatod hogy mindenki belefárad és elfogy a türelme időnként. Úgyhogy szerintem nem más a saját gyerek csak annyiban hogy azt szereted és nagyobb hatásköröd van mondjuk rászólni.

2022. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még a saját gyerekemmel is szoktam türelmetlen lenni, és minden este várom az alvásidejét, de attól még szeretem :D
2022. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen máshogy szereted és más a türelmi faktor hozzá, de egy biztos: azt a gyereket senki nem fogja hazavinni egy fárasztó nap után és nem csak 1x nem, hanem soha :D jó-jó nyilván lehet hagyni nagyszülőkkel, nagynénikkel/bácsikkal, de a lényeg szerintem átment.

Én iszonyat vágytam tini korom óta egy gyerekre, kb. ősanyának hittem magam, rengeteget voltam gyerekekkel/babákkal, 30 évesen szültem, de elég durva volt ahogy napról napra tudatosult, hogy bakker, ‘emmá mindig itt lesz :D

2022. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A sajàt is pont olyan idegesitő ha hisztizik, ezt kàr szépíteni.

Annyiban màs, hogy neki te szabsz hatàrokat, te döntöd el, hogy neveled mi fér bele mi nem.

Nekem is anno az volt a "bajom" tesóm gyerekeivel, hogy egyrészt őket nem tudom nincs jogom úgy fegyelmezni mint a sajàt szüleinek, másrészt úgyis az van amit otthonról "hoz". Ők baromira szabadjàra voltak eresztve igazi kis hàzbontó szörnyek voltak 😂 az enyémnek ennél lényegesen erősebb hatàrokat szabok.

2022. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem a gyerekeimt,ketto van...pl ha a lanyom elmegy valahova,alig birom kivarni hogy haza erjen ugy hianyzik.

A fiam meg nwm megy sehova,kicsi meg,de ha elveszik a kezembol alig varom,hogy visszaadjak

Ellenben ha mas gyerekere kell vigyaznom alig birom kivarni,hogy vegre elvigyék...

2022. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a gyerekeket, a sajátjaimon kívül. Őket imádom, és minden szokványos nehézség ellenére leírhatatlan örömforrások az életemben.
2022. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a gyerekeket. Mégis vágytam egy sajátra. Egész más a saját, de azért időnként elfogy a türelmem. A gyerekekkel csak a fiam korosztályáig tudok mit kezdeni. Nagyobbakkal még most sem.. és a mai napig nem nézek meg egy babát sem az utcán. Persze barátnők babáihoz máshogy viszonyulok mivel más az érzelmi töltet.

De azt is érzem hogy több gyerekes anyának nem vagyok alkalmas.

2022. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, egyáltalán nem biztos.

Én se vagyok oda a gyerekekért. A sajátjaimat imádom. Egyébként mióta megvannak, még inkább nem vagyok oda mások gyerekeiért

2022. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!